[Eventy] Podnoszenie budynków eventowych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20402
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20402

Guest
Proponuję wprowadzić nagrody lub możliwość zakupu nawet za diamenty podnoszenie o kolejne levele budynków eventowych. Wielu graczy ma na wysokich poziomach budynki ale np brakuje 1 poziomu do maksimum, czemu by nie stworzyć nagrody podnoszącej KAŻDY możliwy budynek eventowy.
Myślę że wielu graczy by na tym skorzystało skoro nie może powrócić da dawnych eventów a chcieliby podnieść to co mają.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
kolejny gorszy dubel innego pomyslu....
bylo cos takiego i to niedawno w innej formie i z owiele lepszym wynikiem
 

DeletedUser20580

Guest
jestem za / tylko nie za diamenty a losowo w nagrodach dziennych zeby było
ulepszenie ze starszych evenentów
tak jak rozlewnia cydru , tols bożków i inne starsze i nowsze
mozna by było zrobic wybierz ulepszenie np po zrobieniu 7 zadan dziennych lub na koncu 4 poziomu wypraw

Twój pomysł każe mi stanowczo i mocno powiedzieć - chodzącym na skróty mówimy NIE!

Można by było zrobic wybierz ulepszenie np po zrobieniu 7 zadan dziennych lub na koncu 4 poziomu wypraw (lista starszych evenentów nie kazdy zaczynał od początku )

Proponuję wprowadzić nagrody lub możliwość zakupu nawet za diamenty podnoszenie o kolejne levele budynków eventowych. Wielu graczy ma na wysokich poziomach budynki ale np brakuje 1 poziomu do maksimum, czemu by nie stworzyć nagrody podnoszącej KAŻDY możliwy budynek eventowy.
Myślę że wielu graczy by na tym skorzystało skoro nie może powrócić da dawnych eventów a chcieliby podnieść to co mają.

Pozdrawiam
Mozna by było zrobić opcje wybierz ulepszenie budynku eventowego np po zrobieniu 7 zadan dziennych lub na koncu 4 poziomu wypraw

tak by mozna wybrac ze waszystkich evenentów
z ostatniego evenetu mozna pominąc zeby nie było za łatwo. poprostu od 2 wstecz

Mozna by było zrobić opcje wybierz ulepszenie np po zrobieniu 7 zadan dziennych lub na koncu 4 poziomu wypraw.
ewentualnie dla tych co logują sie np 14 dni z rzedu taka nagroda

wiele osób ma budynki w połowie i się zastanawia czy usunąć czy nie.
można by było zrobić limit ze jak jest tylko jeden niedokończony budynek a nie 2 czy 3



//PablooS
Proszę używać funkcji edytuj post, a nie pisać 4 posty pod rząd, w 80% powtarzając to samo co było napisane w pierwszym twoim poście
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry