[Zgłoszone] Poddziały na forum gildii :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8996
  • Data rozpoczęcia

Czy poddziały na forum gildii to dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 6 60,0%
  • Nie, proszę o uzasadnienie

    Głosy: 4 40,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser8996

Guest
Witam!
Mam pomysł, aby do Forum gildii w grze dodać możliwość umiesczenia takich poddziałów, wygodniej to by wszystko mozna było uporządkować :)
 

DeletedUser2657

Guest
Aha..super, a może byś napisał o jakie podziały Ci chodzi, ale może się czepiam, warto pozgadywać, możliwości nie ma zbyt wiele.
 

DeletedUser4259

Guest
przecież możesz tworzyć dowolne "poddziały", czyli "zakładki", jeżeli Ci o to chodzi... (tylko musisz mieć do tego uprawnienia)
 

DeletedUser8996

Guest
Aha..super, a może byś napisał o jakie podziały Ci chodzi, ale może się czepiam, warto pozgadywać, możliwości nie ma zbyt wiele.

Chodzi o coś takiego jak, np. Gildie w Dziale Cirgard
To jest taki poddział, bo jak dodam tam kilkanaście zakładek to będzie się pogubić można. :)
Ale w sumie to nie jest bardzo konieczne tylko można by dodać takie Poddziały lub jak kto woli Podzakładki, żeby lepiej było poruszać się po forum gildi :)
 

DeletedUser4477

Guest
według mnie pomysł ciekawy bo są rzeczy które nie są warte zrobienia dla nich całej zakładki a są na tyle ważne że temat nie wystarczy przeglądanie forum byłoby sporo ułatwione gdyż wiesz dokładniej gdzie co jest
 

DeletedUser8996

Guest
według mnie pomysł ciekawy bo są rzeczy które nie są warte zrobienia dla nich całej zakładki a są na tyle ważne że temat nie wystarczy przeglądanie forum byłoby sporo ułatwione gdyż wiesz dokładniej gdzie co jest

Otóż to, właśnie o to mi chodziło :)
 

DeletedUser

Guest
a czy takie zakładki nie istnieją już czasem? w forum swojej gildii widze coś takiego (poszukaj w górnej części okienka forum)...:?
 

DeletedUser8996

Guest
a czy takie zakładki nie istnieją już czasem? w forum swojej gildii widze coś takiego (poszukaj w górnej części okienka forum)...:?
Nie, nie istnieją, chodzi mi o takie podzakładki, że np, wchodzisz do zakładki Poradniki lub jakiejś innej, a w środku są następne zakładki, np. Motywacje lub coś podobnego.
:)
 

DeletedUser4922

Guest
Według mnie jest wiele innych pomysłów i spraw, które są ważniejsze od " podzakładek ". NIE
 

DeletedUser8

Guest
Jest to drobny dodatek, pewnie tak samo jak opcja zrzucenia listy gildii do notatnika - użyteczny dla niektórych, obojętny reszcie.
Dodam go sobie do listy mniejszych zmian, jak ich się trochę uzbiera to zgłoszę hurtowo takie mini-poprawki, bo to nic pilnego nie jest.
 

DeletedUser8996

Guest
Ok, dzięki :)

Wiem, że nic pilnego, ale tak sobie pomyślałem to napisałem, przecież nie umrę od braku podzakładek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry