Poda ktoś poradnik do robienia farmy diamentów?

Status
Zamknięty.

kasia2389

Arcyksiążę
Grasz na wszystkich, robisz build pod ewenty, w ewentach zdobywasz tylko studnie i zmniejszarki i główny budynek, ponadto dobrze jest robić wyprawy, tam można zdobyć fontanny
Perły trzy do walki, alkatraz, świątynia, latarnia, ewentualnie Aka. U Handlarza można czasem kupić studnie i w zadaniach dziennych.
I po roku masz takie coś:

1606769328669.png
 
Ostatnia edycja:

Stan

Baron
A jak wygląda rozwój pod eventy? W której epoce się zatrzymać? Do którego momentu rozwijać się normalnie? Ok, a skąd wziąć PR w tym systemie?
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Sprawdź jakie były zadania w poprzednich ewentach, będziesz wiedział jakie budynki postawić.
Epoka nie ma znaczenia, ja Ci zacznie brakować miejsca to przechodzisz. Przed wejściem w modernizm trzeba się mocno zastanowić, bo w modernizmie zmieniają się zasady produkcji towarów. PR produkują budynki ewentowe i studnie.
 
Grasz na wszystkich, robisz build pod ewenty, w ewentach zdobywasz tylko studnie i zmniejszarki i główny budynek, ponadto dobrze jest robić wyprawy, tam można zdobyć fontanny
Perły trzy do walki, alkatraz, świątynia, latarnia, ewentualnie Aka. U Handlarza można czasem kupić studnie i w zadaniach dziennych.
I po roku masz takie coś:

View attachment 5198
a ile diamentów średnio produkoje?
 

McPietro

Wójt
W moim mieście głównym zlikwidowałem wszystkie studnie i fontanny, bo na około 15 tych obiektów dostawałem około 10 diamentów NA ROK. Buduję farmę diaksów na innym świecie. Jest już ich kilkanaście, ale szału nie ma.
 

Devine111

Baron
Może dowal jeszcze więcej tych wiadomości tutaj? Czemu ma służyć ten wątek, co trudnego jest w zrobieniu farmy diamentów jak autor to określił. Robisz eventy, wyprawy i stawiasz w mieście studnie, fontanny, nie mkniesz w epokami, bo po co.
 
Status
Zamknięty.
Do góry