Po jakim czasie można wrócić do gildii?

Status
Zamknięty.

McPietro

Wójt
Nie mogę znaleźć więc proszę o pomoc:
1 - Po jakim czasie gracz może wrócić do tej samej gildii gdy sam z gildii odszedł?
2 - Po jakim czasie gracz może wrócić do tej samej gildii gdy był usunięty z gildii?

Bardzo proszę też o wskazanie źródła tych informacji.
 

Markiz.

Książę
1,2 jeżeli szefowie gildii nie zablokują tej osobie dostępu, to najwcześniej po 7 dniach
źródło: autopsja
 

McPietro

Wójt
Ok. Punkt pierwszy jest, dziękuję.
Jeszcze punkt drugi, bo autopsja to nie do końca pewność (przynajmniej w tym wypadku dla mnie)
Potrzebuję wiedzieć w 100%: po jakim czasie gracz może wrócić do gildii, gdy był usunięty przez szefa. Ważne też jest źródło tej wiedzy.
 
Tak jak napisał Marques w obu przypadkach po 7 dniach , źródłem jest gra i własne doświadczenia , bo póki co książki nikt na ten temat nie napisal
 

Markiz.

Książę
Nie ma znaczenia w jaki sposób opuszczasz gildię. Faktem jest, że możesz powrócić do niej po min 7 dniach.
 

McPietro

Wójt
Być może książki nikt nie napisał, ale w Wiki FoE powinno coś być na ten temat. Może jest, ale głęboko ukryte i nie znalazłem, dlatego prosiłem o pomoc. Zdam się na Wasze doświadczenie i przyjmuję, że po 7 dniach może gracz wrócić do Gildii, niezależnie od sposobu jej opuszczenia.
Diękuję :-)

Może Moderator przed zamknięciem tematu pokusi się i odszuka źródło ;-)
 
Ostatnia edycja:

Dark Raider

Baronet
Jeśli w gildii jest dołączenie przez auto dołączenie to po 7 dniach , jeśli jeśli jest przez zaproszenie to też automatycznie z zaproszenia. a jeśli przez zgłoszenie to wola lidera . Jeśli szef CB wypierniczył to nie licz na powrót jeśli nie ma 1 opcji czyli autodołączenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry