[Perły Architektury] Po co możliwość wbijania sąsiadom w perły???

Czy uważasz że jest to dobry pomysł?


  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

red speed

Szlachcic
Cześć,
Gdy oglądałem swoje perły to zobaczyłem że sąsiad wbił znowu dla zarobku to się zacząłem zastanawiać po co właściwie jest ta możliwość aby wbijać sobie w perły jako sąsiedzi skoro to tylko szkodzi więc tu mój pomysł aby zniknęła taka opcja jeżeli się mylę co do tego że to bezużyteczne to napiszcie dlaczego jak to się przydaje a nie od razu że do niczego pomysł.
Dziękuję.
 

dawid17612

Hrabia
Prosze wcześniej zapytaj o wyjaśnienie takich kwesti w Luźnych dyskusjach :)
jest tutaj na pewno kilku Pro Graczy z tego co widze co ci spokojnie wyjaśnią wszystkie możliwe pytania :)

jeżeli chodzi o wpłacanie sąsiadom w perełki, to jest można powiedzieć druga grabież tak jak ktoś zapomniał zebrać zbiory i można go okraść, tak i w perełkach jak ktoś źle wyliczył blok, na 1.9 mozna na tym zarobić nawet do 5k, PR :D

powiedzmy że wszyscy gracze mają Arke na 80 lvl. czyli wpłacają idealnie 1.9 =190%

ale właściciel konta musi miejsca 1 2 3 4 5 zabezpieczyć odpowiednią ilościa PR.
jak wpłaci za dużo to ty wpłacając mu zyskasz poniewaz nie musisz już wpłacac 1.9 (np.1.900 PR ) tylko np. 1.5 (1.500 PR )
i zyskujesz 400 PR
bo właściel za dużo wpłacił :)

tak samo jest jak wpłaci za mało, wtedy jeżeli ktoś wpłacił na 1 miejsce 1.9 (np.1.900 PR ) a właściel źle zrobił blok i zostało wolne 1901 PR a ty masz Arke powiedzmy 140 lvl. to przebijając gracza z 1 miejsca o 1 PR, zyskasz bo masz lepszą arke a właściel dostanie ochrzan bo źle robi blok, i musi teraz tamtemu graczowi oddać dużo PR bo spadł na miejsce 2,

dlatego tak jak pisałęm w innym poście czasami wystawiamy 1 2 3 4 5 i trzeba dobrze obliczyć blok, i pamiętając że od poziomu 26-40 jest w perełkach na zarobek,

ale można tez wystawic 5 4 3 1 2 ponieważ blok wynosi powiedzmy 350 PR a miejsca 3 4 5 to właśnie 350 PR, więc wystawiając tak właściciel nic nie musi wpłacać bo blok na miejsca 1 2 są, a 3 4 5 nikt nie przebije bo straci :)
 

Królo

Rycerz
Nie.
1. To część gry. Nie otwieraj poziomów do przodu. Otwieraj jak chcesz robić lvl. Ogłaszaj że zamkniesz za kilka dni a inni niech Ci wbiją z gildii na 1.9 i masz zablokowane miejsca.
2. Będziesz miał Arkę na większym poziomie to się odkujesz w ten sam sposób.
3. Zawsze możesz poprosić żeby sąsiad dobił- nie dobije trudno, dobije to bajka.
Jak mnie ktoś ładnie poprosi to dobijam, ale jak straszy że usunie perłę albo świat (miałem takie przypadki) to się tylko śmieje :haha:
 

red speed

Szlachcic
Prosze wcześniej zapytaj o wyjaśnienie takich kwesti w Luźnych dyskusjach :)
jest tutaj na pewno kilku Pro Graczy z tego co widze co ci spokojnie wyjaśnią wszystkie możliwe pytania :)

jeżeli chodzi o wpłacanie sąsiadom w perełki, to jest można powiedzieć druga grabież tak jak ktoś zapomniał zebrać zbiory i można go okraść, tak i w perełkach jak ktoś źle wyliczył blok, na 1.9 mozna na tym zarobić nawet do 5k, PR :D

powiedzmy że wszyscy gracze mają Arke na 80 lvl. czyli wpłacają idealnie 1.9 =190%

ale właściciel konta musi miejsca 1 2 3 4 5 zabezpieczyć odpowiednią ilościa PR.
jak wpłaci za dużo to ty wpłacając mu zyskasz poniewaz nie musisz już wpłacac 1.9 (np.1.900 PR ) tylko np. 1.5 (1.500 PR )
i zyskujesz 400 PR
bo właściel za dużo wpłacił :)

tak samo jest jak wpłaci za mało, wtedy jeżeli ktoś wpłacił na 1 miejsce 1.9 (np.1.900 PR ) a właściel źle zrobił blok i zostało wolne 1901 PR a ty masz Arke powiedzmy 140 lvl. to przebijając gracza z 1 miejsca o 1 PR, zyskasz bo masz lepszą arke a właściel dostanie ochrzan bo źle robi blok, i musi teraz tamtemu graczowi oddać dużo PR bo spadł na miejsce 2,

dlatego tak jak pisałęm w innym poście czasami wystawiamy 1 2 3 4 5 i trzeba dobrze obliczyć blok, i pamiętając że od poziomu 26-40 jest w perełkach na zarobek,

ale można tez wystawic 5 4 3 1 2 ponieważ blok wynosi powiedzmy 350 PR a miejsca 3 4 5 to właśnie 350 PR, więc wystawiając tak właściciel nic nie musi wpłacać bo blok na miejsca 1 2 są, a 3 4 5 nikt nie przebije bo straci :)
Dzięki za wyjaśnienie i przepraszam za niedogodności
 

red speed

Szlachcic
Nie.
1. To część gry. Nie otwieraj poziomów do przodu. Otwieraj jak chcesz robić lvl. Ogłaszaj że zamkniesz za kilka dni a inni niech Ci wbiją z gildii na 1.9 i masz zablokowane miejsca.
2. Będziesz miał Arkę na większym poziomie to się odkujesz w ten sam sposób.
3. Zawsze możesz poprosić żeby sąsiad dobił- nie dobije trudno, dobije to bajka.
Jak mnie ktoś ładnie poprosi to dobijam, ale jak straszy że usunie perłę albo świat (miałem takie przypadki) to się tylko śmieje :haha:
Ok, dziękuję za wyjaśnienie
Wątek można zamknąć jeżeli ktoś z teamu to czyta.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Cześć,
Gdy oglądałem swoje perły to zobaczyłem że sąsiad wbił znowu dla zarobku to się zacząłem zastanawiać po co właściwie jest ta możliwość aby wbijać sobie w perły jako sąsiedzi skoro to tylko szkodzi
Może trudno w to uwierzyć, ale są tu jeszcze gracze mogący to potwierdzić, ale były w zamierzchłej przeszłości takie czasy, że byliśmy wdzięczni każdemu, w tym sąsiadom za każda wpłatę, bo od wprowadzenia pierwszej perły tylko sąsiedzi, gildianie i znajomi, oraz pozostałe osoby, o ile wcześniej coś już w aktualny poziom perły wpłaciły, mogły wpłacać na rozbudowę perły i o ile mi wiadomo nic się nie zmieniło i niech tak pozostanie.
 

dawid17612

Hrabia
Oto przykład u mnie, ja wpłacam tylko tyle PR aby miejsca 1 2 3 miały blok, ale czasem jakiś desperat wpłaca mi na 4 przebiając kogoś, gdzie 1,9 to 86 PR albo 95PR tylko że ja zostawiam wolne pole w PR więc moi znajomi mogą taką osobe przebić i taki Desperat ląduje na 5 miejscu,

jakby się zapytał o pozwolenie wpłaty to co innego, ale za takie zachowanie Tzw. Desperaci tracą PR,

mam napisane że osobiście wybieram osoby do 1.9 :)

bandicam 2021-08-21 19-39-54-232.jpgbandicam 2021-08-21 19-39-36-306.jpg
 

aza III

Wójt
Jeden z najgłupszych pomysłów o jakich słyszałem. To, że sobie wymyśliłeś rozwijanie pereł w wątku 1.9 to twój problem nie osoby wrzucajacej.
 
Na początku mnie denerwowało niemiłosiernie wbijanie się przez sąsiadów. Ale teraz... Wbije to wbije, trudno. Poczeka. Na złość jemu zrobię sobie tournee po innych perłach, niech czeka, skoro tak mu się spieszy :D Najwyżej stracę ja, trudno. Skoro czasem nie pomyślę, zadziałam pod wpływem impulsu czy zwyczajnie przeklikam sobie odblokowanie poziomów, to moja wina, nie sąsiadów. Że ja nie mam czasu i głowy na szperanie po sąsiedzkich perłach, w celu szukania miejsc na zarobek, nie oznacza, że oni nie mogą tego robić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry