Plotki o usunięciu świata Houndsmoor oraz połączeniu go ze światem Korch.

Status
Zamknięty.

Stormy

Szlachcic zagrodowy
Dzień dobry dzisiaj na światach Greifental, Korch oraz Houndsmoor na czacie globalnym pojawiły się plotki o usunięciu świata H orazo połączeniu go ze światem K. Czy ktoś może wie coś na ten temat?
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Aż poleciałam zapytać. My nic nie wiemy. To może znaczyć tyle że nie jest to planowane.
A plotki to nie wiem skąd są.

Może dobry troll :shame:
 

Markiz.

Książę
Aż poleciałam zapytać. My nic nie wiemy. To może znaczyć tyle że nie jest to planowane.
A plotki to nie wiem skąd są.

Może dobry troll :shame:
Na pytanie kiedy jest zaplanowane wejście nowej epoki, support też odpowiadał, że jak będzie planowane to poinformują. Po czym dzień czy dwa później pojawiła się informacja o Jowiszu (gdzie gracze od kilku dni wiedzieli z innego źródła że i kiedy wejdzie)
:) :) :)
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Jak wchodzi nową epoka to pierw jest na becie. Potem po pewnym czasie pojawia się na naszych światach. Epoka zazwyczaj nie wchodzi w event.

O ile ja jestem zobowiązana choćbym wiedziała pół roku wcześniej kiedy wejdzie epoka do nie ujawnienia daty. To sądzę że wielkie grono graczy potrafi podać zbliżona datę po tych właśnie czynnikach bez problemu.

Już nie wspomnę nawet o tym że nowe epoki już mają 'rytm' dodawania i nawet można w przybliżeniu się domyślać kiedy będzie następna.

A ja napiszę że następna epoka będzie wkrótce. Co jest prawdą 8>

Nie wiem czy jakby gracze nie podawali tutaj dat o ten dzień wcześniej to czy i tak ktoś kto się interesuje był by zaskoczony.
 

Montaron

Rycerz
jeśli już to świat H byłby połączony ze światem J, świat K jest zbyt świeży:) Jednak jest to niezbyt realne z uwagi na problem łączenia kont które gracze posiadają na kilku światach
 
Jak wchodzi nową epoka to pierw jest na becie. Potem po pewnym czasie pojawia się na naszych światach. Epoka zazwyczaj nie wchodzi w event.

O ile ja jestem zobowiązana choćbym wiedziała pół roku wcześniej kiedy wejdzie epoka do nie ujawnienia daty. To sądzę że wielkie grono graczy potrafi podać zbliżona datę po tych właśnie czynnikach bez problemu.

Już nie wspomnę nawet o tym że nowe epoki już mają 'rytm' dodawania i nawet można w przybliżeniu się domyślać kiedy będzie następna.

A ja napiszę że następna epoka będzie wkrótce. Co jest prawdą 8>

Nie wiem czy jakby gracze nie podawali tutaj dat o ten dzień wcześniej to czy i tak ktoś kto się interesuje był by zaskoczony.
Rozumiem, że wkrótce, czyli w tym roku już?
 

Azulena

Baron
Jeśli by chodziło o POŁĄCZENIE a nie "skasowanie", to nie mam nic przeciwko, ale NIE z K!! ;) Akurat na H i na K mam miasta, jedno bym straciła. ;)
 

Arisei

Baron
To tak z ciekawosci jakies serwery byly juz laczone?
jak niby by mialo wygladac laczenie dla kont majacych miasta na obu? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry