Płaskoziemcy

DeletedUser17290

Guest
polecam kanały SciFun -a lub emce□
ten pierwszy autor ma filmy o tym jak płaskoziemcy są wstanie wmawiać innym płaskoziemcą ze ziemia jest płaska, ale nie tylko
i oba te kanały mają każdy film mądrzejsze od Pani Muzyczki która kiedyś uczyła mnie w gimnazjum fizyki, myliła + z - przy nauce o magnesach że niby się odpychają a do tego uznawała teorie o istnieniu czarnych dziur i horyzontu zdarzeń za dziwny wymysł dzieci co pojęcia o niczym nie mają, nie muszę tłumaczyć że nie wiem czemu uczyła fizyki ?
 

DeletedUser17201

Guest
Polonistki to też chyba za dobrej nie miałeś.

Płaskoziemcy też dzielą się na dwie grupy: Pierwsza - (niestety mniejsza ;) ) ludzie, którzy zakładają, że Ziemia może być płaska i próbują to udowodnić na zasadzie eksperymentu myślowego, tutaj nie ma wiary, tylko pewien rodzaj zabawy oraz druga - ludzie, którzy naprawdę wierzą w to, że Ziemia jest płaska, Słońce i Księżyc to niewielkie ciała niebieskie, które krążą nad ziemskim naleśnikiem po niesamowicie skomplikowanych orbitach (bo trzeba jakoś wytłumaczyć cykl księżyca, zaćmienia, różnice w długości dnia i nocy, itd), przy czym ta wiara ściśle wiąże się z wiarą w to, że loty w kosmos (a nawet na orbitę, bo orbita rzecz jasna nie istnieje) to kłamstwo i spisek (najczęściej Lucyferian, ale to już w zależności od odłamu), GPS to spisek i manipulacja, ISS to spisek i manipulacja, NASA to bezpośredni przedstawiciele Lucyfera, Antarktyda jest czymś w rodzaju Muru (coś jak w uniwersum Lodu i Ognia, tylko rozciąga się na całej krawędzi Ziemi i rzecz jasna nie ma bramy ;) ).
Miałam do czynienia z obiema grupami i jak pierwszą mogę polecić - to całkiem zabawne, a poza tym to interesująca wymiana argumentów, tak druga grupa jest totalnie nieracjonalna, bo ich przekonanie wynika z wiary. Tych drugich praktycznie nie da się przekonać, bo ani logika ani fakty nie maja dostępu ;)
 

DeletedUser17290

Guest
polonistka to inna sprawa, ona nie była zła, przynajmniej w gimnazjum
po prostu o 3:12 w niedzielę w ciemnym pokoju bez oświetlenia klawiatury siedząc w łóżku nie zbyt wygodnie mi się pisze
 

Wanat70

Wójt
pewnie gdyby wysłać ich w kosmos to pewnie powiedzieli by że dostali jakieś narkotyki specjalne po których ma się halucynacje bycia w kosmosie lub zostali zamnięci w jakiś ultra hiper tajnym budynku gdzie byli w super hiper ultra mega zaawansowanej symulacji kosmosu :haha:
 

DeletedUser8577

Guest
a tak a propos.... takie narkotyki wcale nie muszą być specjalne :) istnieją od dawna. jednych kopie wyobraźnia innych narkotyki :p jeszcze innych.... cudze poglądy czy jakkolwiek to nazwać. może być to tzw. wiara.

czasem mam wrażenie że otaczają mnie zdalnie sterowani ludzie... he he :D
 

DeletedUser8577

Guest
Czasem w TV można zobaczyć jednego z nich, jak się zawiesza gdy traci łączność z centralą.


w telepudle takich widoków nie uświadczysz ponieważ to już nikogo nie dziwi, to rzecz powszechna, nieciekawa i zanim odkryli telewizory społeczeństwo miało na ten temat wyrobione zdanie bo tacy ludzie nie są żadną nowością. dla mnie osobiście sto razy ciekawsza jest najnowsza reklama wizyra :D
-no chyba że masz na myśli niektórych polityków :D




Albo to ambitny sarkazm i mi coś sugerujesz :D
 
Do góry