Jaims: Potrzebuję Plany Terakotowej Armii

Feandil

Wójt
Jak w temacie. Ktoś buduje i podzieli się planami za wspomaganie? :)
Chętnie zgarnę 4-5 miejsca (wyższe niespecjalnie, bo Arka ledwie poziom 9), mogę "przepłacać" do 10 PR za 1 plan.
Ktoś coś?

To samo na Dinegu.
 

Jake Long

Baron
Olej armię, droga perła w cholerę, zasoby potrzebne tak samo, a przy tak słabej arce już w ogóle bezsens inwestowania póki co. Rozbuduj wpierw arkę do jakiegoś solidnego 80 poziomu i dopiero wtedy zacznij rozważać postawienie tej perły. Na moim głównym jeszcze nawet nie stoi, a pół roku temu skończyłem rozbudowę arki do tego poziomu.

A plany nie zając, nie uciekną tobie.

Przykładowy Ferris Wheel z tego eventu na takim samym obszarze da ci więcej statystyk w sumie niż TA na ~7-8 poziomie +punkty i towary do tego.
 

chemik12

Wicehrabia
Dokładnie. Najpierw podstawowe perły rozwinąć (i nie mówię tylko do 10 poziomu) a dopiero później myśleć o sensowności postawienia. Bo co z tego że będziesz miał, jeśli większość twoich pereł będzie na niskim poziomie? U mnie bardzo długo TA było na 10 poziomie - ale jak już przyszła na nią kolej to od razu ciągnąłem do 80 poziomu (a to nie jest tanio - 49 436 PR systemem 1,9). Już dużo taniej i w sumie ci więcej da np Zeus ( 20 052 PR), KA ( 23 321 PR) czy Castel ( 28 513 PR) - kwoty w nawiasach to ile trzeba PR by postawić na 80 poziomie systemem 1,9 , dadzą ci po 65% a TA jest ok 2 raz droższa a da tylko 55% na 80 poziomie...
 

Feandil

Wójt
Żeby rozbudować Arkę czy inne Perły do 80 poziomu, to trzeba najpierw mieć plany. co poziom komplet. Na tym etapie meeeega długa droga, a miejsce mam - także wolę Terakotkę.
Odświeżam temat - na razie nikt się nie zgłosił...
 

Jake Long

Baron
Żeby rozbudować Arkę czy inne Perły do 80 poziomu, to trzeba najpierw mieć plany. co poziom komplet. Na tym etapie meeeega długa droga, a miejsce mam - także wolę Terakotkę.
Odświeżam temat - na razie nikt się nie zgłosił...
Po to się rozbudowuje arkę do 80 poziomu, żeby problemu z planami do kolejnych pereł nie było. Stawiając perły masowo sprawisz że dużo pereł będzie leżało na niskim poziomie i nie będą one zyskowne na tle budynków eventowych przez długi czas. A plany się zdobywa wtedy kiedy nie jest się na tym stratnym. Nie mając arki na tym etapie tracisz sporo. ;)
 

Feandil

Wójt
No ale wciąż - zdobyć taką masę planów, żeby postawić Arkę do 80 poziomu, bez ustawek, gildii, znajomości... no sorry. Arka się robi, w miarę możliwości - obecnie 11 poziom. W MIĘDZYCZASIE chciałbym postawić Terakorową - bo miejsca sporo, a się przyda. I tyle.
Zresztą - to nie miał być temat dyskusyjny. Tylko "handlowy". Poniekąd. Także... no ;)
 

McPietro

Wójt
Myślę, że prędzej złapiesz handlowy kontakt jak się ogłosisz wśród sąsiadów i wśród znajomych. Mimo to szukaj porządnej Gildii, ale Gildii trzeba coś dawać od siebie a nie tylko brać.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Nikt z moich sąsiadów ani znajomych nie ma Terakotowej, w tym rzecz... nie ma na kim polować.
A co mają? Może budują Arki i możesz polować na plany Arki? :)
Albo Alcatraz. Alcatraz niezbędna perła, na pewno bardziej potrzebna niż TA :)
ŚR też się przydaje przed TA.
Masz co stawiać, nie musisz się upierać przy TA :p
 

Feandil

Wójt
@kasia2389 - dzięki za podpowiedź.
@dzejmsbad - a ja się upieram.

Na ForgeDB obadam i popytam w grze. Ale może poza tym ktoś by też zwyczajnie pomógł i dał zdobyć kilka planów, jeśli a nuż rozwija TA. Bo jak na razie to sami "mądrzy", czego nie budować. A kij Wam do tego. Mam fazę na TA i tyle. Na Dinegu postawiłem Delficką na 19 poziomie, bo miałem ochotę. I poza młotkami, przy okazji robi mi zadanie powtarzalne jednym kliknięciem. Nie mam ciśnienia na TOPkę czy idealne miasto. BAWIĘ SIĘ.
 
Do góry