plany perełek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4340
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4340

Guest
jaka mam szanse zdobyc plan perełki z grabierzy a jaką z motywowania/restaurowania towarzyszy?
 

DeletedUser4340

Guest
jak po ataku nie ma co pladrowac to wracam potem i zawsze cos uda sie zagrabic ;]
 

DeletedUser

Guest
Ale nawet nie głupi pomysł sprawdzić procentową szansę na wylosowanie planu. Troszkę powtórzeń to wymaga, ale czego się nie robi dla dobra nauki ;)
 

DeletedUser2632

Guest
bez sensu jest to że za plądrowanie szanse są mniejsze...
1. w gildii mamy ok. 70 czyli przy wielkim szczęściu 1 plan dziennie można zdobyc.
ja biorę bardzo aktywny udział w pvp i nie zamierzam rezygnować z tego i motywować wszystkich
2 wygrywać bitwy jest chyba trudniej niz kliknąć komuś supporta
wiec pytam gdzie tu jest sens?
 

DeletedUser1868

Guest
Też się zgodzę z plądrowań powinna być większa szansa na zdobycie obrazka, ja tracę połowe wojska dziennie na sąsiadach wieć powinna być za to rekompensata w postaci obrazka :)
 

DeletedUser2632

Guest
własnie ponad 50 ataków dziennie robie, w miescie mam 3x obozowisko trebuszy, obozowisko dział, stajnie dragonów obozowisko pionierow i 2x strzelnice muszkieterów. i poco, zeby gwiazdki raptem sąsiadom dawac?
więc dlaczego mam mieć mniejsze szanse na obrazek??
 

DeletedUser314

Guest
własnie ponad 50 ataków dziennie robie, w miescie mam 3x obozowisko trebuszy, obozowisko dział, stajnie dragonów obozowisko pionierow i 2x strzelnice muszkieterów. i poco, zeby gwiazdki raptem sąsiadom dawac?
więc dlaczego mam mieć mniejsze szanse na obrazek??

Mniejsze tylko jeśli nie splądrujesz.
A to że walczysz to masz inne profity z tego takie jak medale towary monety zaopatrzenie :)
 

DeletedUser2632

Guest
a skoro tak to spoko:D myślałem ze za plądrowanie są mniejsze szanse
 
Do góry