Plany Arki

Witam. Ostatnio zauważyłem że jak wymieniamy plany arki w stosunku 2:1 to zawsze lub prawie zawsze daje nam to brakujący plan. W innych perłach szansa na to jest bardzo mała. Tak w ogóle to przydało by się zwiększyć szanse na zdobycie brakujących planów wymieniając je w stosunku 2:1.
 

Gawrosz1023

Szlachcic zagrodowy
Ex-Team
Szczerze mówiąc wymieniłem chyba z 20 planów ( co było zbędną stratą ) nim wpadł mi plan, którego potrzebowałem. Być może masz takie szczęście, nie wiem jak to się przedstawia w %, ale raczej sytuacja nie przedstawia się tak jak mówisz.
 
Szczerze mówiąc wymieniłem chyba z 20 planów ( co było zbędną stratą ) nim wpadł mi plan, którego potrzebowałem. Być może masz takie szczęście, nie wiem jak to się przedstawia w %, ale raczej sytuacja nie przedstawia się tak jak mówisz.
U mnie sie zawsze udawało. Noże od szczęścia zależy
 
Widzę że nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi. Chodziło o odniesienie do usunięcia możliwości wymiany planów z przyczyny braku opłacalności
no właśnie to pomaga a nie utrudnia. Fakt, można przewalić dużo planów, a można zdobyć za 1 razem brakujący. To jest loteria
 

Marik

Książę
no właśnie to pomaga a nie utrudnia. Fakt, można przewalić dużo planów, a można zdobyć za 1 razem brakujący. To jest loteria
Jak ci brakuje 1 planu to go kup za diamenty, spokojnie na wg można jest zdobyć. Gdzie jest logika w traceniu tylu planów na potrzebę tego 1 konkretnego?
 

Tomero

Szlachcic zagrodowy
Serio ? Przyjmijmy sytuację w której chce zbudować arkę na 80, został ostatni poziom, brakuje jednego planu w reszcie "kafelek" mam nadmiar po 10 planów i według Ciebie lepiej jest dokupić jeden plan za 200 diaksow co dla niektórych nie jest mało, niż spróbować przehandlowac nadwyżkę

Ponadto plany dostaje się losowo więc można mieć takiego pecha w teorii że w jednej kafelce będzie ponad 60 planów a w innej 0
 

Marik

Książę
Serio ? Przyjmijmy sytuację w której chce zbudować arkę na 80, został ostatni poziom, brakuje jednego planu w reszcie "kafelek" mam nadmiar po 10 planów i według Ciebie lepiej jest dokupić jeden plan za 200 diaksow co dla niektórych nie jest mało, niż spróbować przehandlowac nadwyżkę
Według mnie w Twoim przypadku lepiej jest inwestować w miejsca w arce u innych graczy mając ten 79 lvl i nałapać przy okazji planów na poziomy wyżej (80 to nie jest granica budowy arki, lecz pierwszy pułap), przykład z kupowaniem planu za diamenty dotyczył sytuacji w której perłę zamierzasz dopiero postawić

Ponadto plany dostaje się losowo więc można mieć takiego pecha w teorii że w jednej kafelce będzie ponad 60 planów a w innej 0
Mając takiego pecha możesz mieć też go w sytuacji wymiany planów i koniec końców stracisz ich kilkadziesiąt a tego konkretnego dalej nie będzie ;)
 
Do góry