Planista Miasta :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1724
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
Zastanawiam się czy ktoś wpadł na pomysł stworzenia programu dzięki któremu zaplanowanie miasta stawałoby się łatwiejsze i też co za tym idzie ułatwiłoby nie jednemu szybszy rozwój dzięki dobremu zaplanowaniu :) Nie jestem programistą bo gdybym był to już bym taki programik napisał więc może ktoś z Was jest i dałby radę coś takiego stworzyć/zrobić/napisać ???

Teraz osobiście bawię się w Microsoft Excel i tam planuję swoje miasto ale jednak to nie to samo co profesjonalna pomoc naukowa dedykowana FoE ^_^


A może Administracja zaproponowałaby konkurs na stworzenie takiego Planisty z nagrodami ?? xD
 

DeletedUser775

Guest
Też nad tym myślałem, i kombinowałem w excelu, ale pomyślałem, że można do tego wykorzystać jakiś darmowy program do aranżacji wnętrz, który używa się do umeblowania pokoju i kombinować z ustawianiem. Corel draw też może pomóc, ustawiając przyciąganie do siatki.
 

DeletedUser1724

Guest
No proszę nawet nie wiedziałem lecz to jednak angielska wersja :( A jak wiemy Polak potrafi więc może znajdzie się jakiś śmiałem co zrobi coś porządnego :D
 

DeletedUser1017

Guest
dla mnie to jeden z najlepszych elementów tej gry ;) I tak wierze że potrafiłbym lepiej od programików ;)
 
Do góry