Planescape: Torment

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5192
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się ta gra?

  • Bardzo fajna. Najlepsze cRPG na świecie.

    Głosy: 4 66,7%
  • Bardzo fajna gra, lecz widziałem lepsze.

    Głosy: 0 0,0%
  • Taka sobie; wydziałem gry znacznie lepsze.

    Głosy: 1 16,7%
  • Słaba; znam wiele o niebo lepszych.

    Głosy: 1 16,7%
  • Okropna; zawalona, ale da się grać.

    Głosy: 0 0,0%
  • Tragedia; nawet bym nie włączył.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser5192

Guest
Wyrażajcie w tym temacie swoje osobiste refleksje na temat owej gry, w której decydujemy o losach pewnego nieśmiertelnego człowieka dotkniętego amnezją, szukającego wśród Sfer (i poza nimi) tajemnicy zaginięcia jego śmiertelności i imienia...
 

DeletedUser

Guest
Ach! Pamiętam tę grę. Świetna fabuła. Główny wątek wspomagany innymi mniejszymi. Jeżeli dobrze pamiętam, to w grze nigdy nie podano jego imienia, choć główny bohater w końcu dowiedział się, jak ono brzmi. Co tu opowiadać? W skrócie. Im dłużej gramy, tym więcej rzeczy dowiadujemy się o swojej przeszłości. Między innymi to, że nie wszystkim, którzy podają się za przyjaciół, można ufać, a miejsca, które odwiedzamy, już nie raz widziały bohatera.

Najlepsze miejsce jakie pamiętam, to Kostka Modronów. I oczywiście zakończenie :D
 

DeletedUser5192

Guest
Ja najbardziej lubię Katakumby Łkających kamieni, te siedlisko szczurów obok nich, lubię też Ul i Kostnicę, Tartar i inne mroczne miejsca (oprócz tego latającego zamku na końcu).
 

DeletedUser

Guest
Aż dziwne, że wypowiedziało się tak mało osób :) Ta gra jest zdecydowanie za krótka, brakowało mi więcej pobocznych misji, choć z drugiej strony starałam się nie korzystać z solucji i posiłkowałam się nią ze dwa razy, gdy rzeczywiście utknęłam, dlatego nie doszłam do Kostki :p Pewnie jeszcze sporo miejsc się przede mną ukryło - i dobrze, będę mieć rozrywkę przy kolejnych przejściach ;) Już od samego początku w Kostnicy czuć tę niezwykłą atmosferę. Nie mogę przestać słuchać soundtracku - piosenka towarzysząca rozmowom z Deionarrą jest zniewalająca, aż się wzruszam za każdym razem, gdy ją słyszę. Uwielbiam ostatnią lokację, rozmowy z poprzednimi wcieleniami i naszym ostatecznym przeciwnikiem.

[video=youtube;OZOuy4YM0AI]http://www.youtube.com/watch?v=OZOuy4YM0AI[/video]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry