Plan Miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3224
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser3224

Guest
Cześć

Są jakieś programy lub strony, które oferują możliwość planowania miast? Do tej pory posiłkowałem się excelem, ale na dłuższą metę jest to jednak średnio efektywne.

Po dłuższym okresie gry przeorganizowanie miasta spowodowało uwolnienie miejsca pod dodatkowe dwa budynki towarowe (postmodernizm) dlatego narzędzie takie może być całkiem przydatne.
 

Solshine

Baron
Tylko trzeba pamiętać o podłączeniu do dróg i pilnować czy zestawy wieloczęściowe jak np ostatni Pałac Maharadży mają aktywne wszystkie części, bo stronka tego nie pilnuje. Gdy miasto jest duże i minimalizujemy drogi łatwo to może umknąć.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Dlatego brakuje mi poprzedniego narzędzia. Może i był długo aktualizowany, ale miał wszystko co niezbedne, razem ze sprawdzeniem połączenia z drogą (jedynie samemu się pilnowało rodzaj drogi pod budynek).
Szkoda, że już tego narzędzia nie ma :)
 

DeletedUser11629

Guest
Mi brakuje możliwości kasowania postawionych budynków... do reszty już się przyzwyczaiłam :)
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
OMFG, ale ze mnie blondynka... :D
Nie blondynka, tylko nie czytasz instrukcji, jak to ludzie mają w zwyczaju robić (i nie robić :p). Ale powiem ci (tak na ucho, nie wygadaj), że sam się głowiłem dłuższą chwilę, zanim nie poszukałem jakie są bindy :D
 

DeletedUser8577

Guest
Kiedyś to ja sobie liczyłem długość i szerokość terenu mojego miasta w "kratkach" .. i rysowałem obrys na kartce w zeszycie "w kratkę" :D Później nanosiłem na to obiekty których wymiary również były "w kratkach". Piękne czasy :D
 

Asur

Szlachcic
Odświeżam, ale to kwestia ważna. Czy na dzień dzisiejszy po usunięciu wtyczki flash w przeglądarkach istnieje takie narzędzie do rozplanowania miasta? Bo to z linku tematu jest nieaktywne
 

mastika

Wicehrabia
A menu przebudowy miasta nie wystarcza? Przecież to bardzo przydatne narzędzie, można dowoli przestawiać budynki wrzuciwszy uprzednio całość do schowka :)
 
Do góry