[Inne] Plądrowanie w telefonie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19532
  • Data rozpoczęcia

za czy nie za?

  • good pomysł

  • przeciw

  • nie wiem o co chodzi


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser19532

Guest
Po wygranej walce na telefonie pojawia się okienko z wygraną walką i napisem "przejdź do plądrowania". Po naciśnięciu krzyżyka w górnym prawym rogu (zamknięcie okienka) i tak przechodzimy do plądrowania. Opcja "przejdź do plądrowania jest w takim razie bez sensu. Jestem za tym, żeby naciskając krzyżyk opuszczać okno i nie wchodzić do wioski gracza, którego armia została pokonana.
 

Blade1984

Książę
Popieram, to naprawdę uciążliwe. Często jak w zadaniu jest "wygraj ileś walk" to atakuje sąsiadów, ale nie chce ich plądrować bo nie mam zamiaru nikogo skubać z tego co sobie wypracował. Tak jakby gra namawiała nas do plądrowania.
 

astrotaurus

Hrabia
pomysł stary jak świat (nie pamiętam ile to lat temu ja też to zgłaszałem...) i ciągle w krainie marzeń! :/
kupa ludzi atakuje i nie plądruje. Po co obligatoryjnie ładuje się widok pokonanego miasta to ja nie wiem, nie rozumiem, nie znam się, ale weddług mnie to tylko strata cennego czasu, przeciążenie sieci i serwerów. Pożytku zero.
Ładowanaie miasta powinno być wyłącznie na życzenie, ewentualnie ustawiane w opcjach: z ptaszkiem lub bez
 
Do góry