Plądrowanie - ułatwienie dla atakującego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15092
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł mógłby zostać wprowadzony?

  • Tak

    Głosy: 3 18,8%
  • Nie

    Głosy: 13 81,3%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser15092

Guest
Jak dla mnie samo plądrowanie, gdyby nie było punktów w wieży byłoby całkowicie nieopłacalne.
Pamiętam jak jeszcze na początku gry nie trudno było plądrować graczy spamem artylerii i często trafiały się produkcje 8h o poranku do zdobycia.

Ale teraz, to nie dość, że gracze stawiają po kilkadziesiąt wież sygnałowych, to jeszcze bardzo rzadko jest coś do splądrowania, na dodatek najczęściej 5 minutowe produkcje, już baaaaaardzo rzadko jest okazja by splądrować dom z 24h produkcją.

Moja propozycja jest taka:
Gracz po pokonaniu obrony widzi, kiedy każdy budynek gracza ukończy swoją produkcje, ale - ten czas jest zaokrąglany w dół do pełnej godziny.
Tak więc agresor nie zobaczy, że produkcja skończy się za 7h i 34 min tylko że za 7 godzin, w przypadku, 5h 24 min zobaczy że za 5 godzin.
Takie ułatwienie dla atakującego
Pozdrawiam.
 

DeletedUser8507

Guest
jestem za. przecież jak wojsko wejdzie do budynków to raczej widzą kiedy mniej więcej skończa robić to co robią...
 

DeletedUser12062

Guest
Nie. Atakuję i plądruję (od 2 lat nieustannie). Ale jeśli chcemy coś splądrować to się wysilmy a nie podane na tacy. Dla mnie sensu taki pomysł nie ma.
 

DeletedUser15092

Guest
Nie. Atakuję i plądruję (od 2 lat nieustannie). Ale jeśli chcemy coś splądrować to się wysilmy a nie podane na tacy. Dla mnie sensu taki pomysł nie ma.

A jak się tu niby można wysilić? Gracze w wyższych epokach już mają wszystko zaplanowane, by wejść dokładnie przed czasem, jedynie można czekać aż taki sąsiad się zagapi, 24h na dobę czuwać przed laptopem, ale jakie jest niby prawdopodobieństwo, że taki gracz zapomni o 24h produkcji?
Jeszcze w to wchodzi szybkość internetu u niektórych.
 

DeletedUser13591

Guest
Rozbawiłeś mnie :haha:
To może żeby było ci łatwiej proponuję dla sąsiadów przymus publikowania godziny zbiorów w opisie miasta. Nie będziesz musiał się wysilać wcale.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Też jestem na nie (tak, jestem stronniczy, bo nie plądruję, a jestem plądrowany).
Zrób sobie grafik, o której dana osoba zwykle ma produkcje (jak uda Ci się kiedyś coś takiego ujrzeć) i jak po ustaleniu grafiku zbiorów danej osoby, będziesz potem miał już wszystko jak na tacy (oczywiście, jak ktoś gra nieregularnie, to będzie ciężej taki grafik ustalić, ale jednocześnie z nieregularną grą, łatwiej trafić w niezebraną produkcję). Wysil się, jak to al powiedział :)
 

DeletedUser12464

Guest
Możesz jaśniej?

Pomieszanie gry z rzeczywistością, że niby po wygranej walce wojacy podbiegają do okienek i widzą że już jest pół wiadra czegoś tam więc pewnie pełne wiadro będzie za X czasu.

Generalnie na nie, jak zaproponujecie że zwycięzca wybiera sobie z listy nagrodę i dostaje to poprę i kończę grę :)
 

DeletedUser12062

Guest
Temat zamykamy (przygniatająca ilość głosów na nie).
 
Status
Zamknięty.
Do góry