Plądrowanie pisanek z ozdób po ataku.

  • Rozpoczynający wątek Dżajkel Mekson
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz mieć możliwość plądrowania pisanek po ataku?

  • Tak, chcę.

    Głosy: 2 14,3%
  • Nie, nie chcę.

    Głosy: 12 85,7%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
Pomyślałem, że można wprowadzić plądrowanie pisanek z ozdób po wykonaniu ataku na sąsiada (tylko w czasie eventu).
Ilość pisanek jaką byśmy dostali byłaby losowa - tak samo jak przy zbieraniu pisanek z ozdób w swoim mieście.

pozdrawiam
Michał
 

DeletedUser7261

Guest
Nie, to jest event, ma być przyjemny. Nie mam zamiaru się denerwować jeszcze w czasie eventu.
Poza tym, trochę za późno na tego typu tematy ;>
 

DeletedUser6174

Guest
Zmotywowanych budynków nie da się splądrować, a podłożenie pisanki jest równoznaczne z motywacją (raz na 24h i ozdoby z jajkiem nie da się dodatkowo zmotywować)
 

DeletedUser3876

Guest
Tak jak napisał Remington - jajo to motywacja.
NIE.
 

DeletedUser625

Guest
O nie, tylko nie to. Zamknąć, spalić i zakopać. JUŻ!!!
 

DeletedUser8507

Guest
Fajny pomysł, wzbogaciłbym sie nieźle, ale chyba narazie za późno na taki pomysł. Plądrowanie jest przyjemne, pisanki są przyjemnie, byłoby to naprawde przyjemne :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Fajny pomysł, wzbogaciłbym sie nieźle, ale chyba narazie za późno na taki pomysł. Plądrowanie jest przyjemne, pisanki są przyjemnie, byłoby to naprawde przyjemne :)

Przyjemne, tiaa... Jeszcze nie widziałem, by ktoś się cieszył z podkradania prezentów innym ludziom...
Jeszcze się nie zdarzyło, by w jakimkolwiek evencie można było podkradać lub sabotować walutę eventową innym. No i oczywiście Zbigniew podał chyba najtrafniejszy argument przeciwko :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
to możesz zobaczyc mnie :>
A soabotaż waluty eventowje to i tak dobry pomysł

Nie dobry, nie dobry...
Inni grabią Cię cały rok, a event ma być taką odskocznią, zabawą, przyjemnością, możliwością zdobycia fajnych nagród; nie ma wprawiać nas w drżenie o to, czy dozbieramy chociażby do złotej skrzynki czy wcześniej wszyscy nam wszystko zabiorą...
 

DeletedUser625

Guest
Gdyby ten pomysł wszedł w życie to na Fel Dranghyr pewnie nie zebrałbym nawet jednego jajka, bo mam paskudne sąsiedztwo, które zagląda do mnie co 5 minut i czy to już sprawdza.
 

DeletedUser11650

Guest
Jajo=motywacja, a jak wiadomo zmotywowanych budynków ni da się splądrować.
Pomysł bez sensu.
 

DeletedUser9756

Guest
to możesz zobaczyc mnie :>
A soabotaż waluty eventowje to i tak dobry pomysł

Ale nie kiedy idą święta. Tu chodzi o przyjemne zdobywanie prezentów, a nie denerwowanie się, że nagle całe sąsiedztwo Cię grabi, stawia sobie prezenty, a Ty masz figę.
Co nie zmienia jednak faktu, że mogliby kiedyś zrobić taki mini-event, w którym byłoby coś, co można zdobyć tylko w wyniku grabieży innych graczy. Coś w stylu, pucharów na przykład. Każdy dostawałby jeden dziennie, a żeby zdobyć więcej, trzeba byłoby bronić swoich i zdobywać cudze.
 

DeletedUser8507

Guest
Ale nie kiedy idą święta. Tu chodzi o przyjemne zdobywanie prezentów, a nie denerwowanie się, że nagle całe sąsiedztwo Cię grabi, stawia sobie prezenty, a Ty masz figę.
Swięta, nie święta, plądrować zawsze moge innych, nie wiem czymu jesteście tak na nie
 

DeletedUser625

Guest
Ale nie kiedy idą święta. Tu chodzi o przyjemne zdobywanie prezentów, a nie denerwowanie się, że nagle całe sąsiedztwo Cię grabi, stawia sobie prezenty, a Ty masz figę.
Co nie zmienia jednak faktu, że mogliby kiedyś zrobić taki mini-event, w którym byłoby coś, co można zdobyć tylko w wyniku grabieży innych graczy. Coś w stylu, pucharów na przykład. Każdy dostawałby jeden dziennie, a żeby zdobyć więcej, trzeba byłoby bronić swoich i zdobywać cudze.

Coś takiego do niedawna było w plemionach, tylko były to flagi. :) Dokładnie działało to tak samo jak opisałeś.
 

DeletedUser6174

Guest
Swięta, nie święta, plądrować zawsze moge innych, nie wiem czymu jesteście tak na nie

Przeczytaj wszystkie posty to się dowiesz, a jak nie to czytaj je do skutku.
To że tobie psucie ludziom humoru w święta daje frajdę to nie znaczy że to fajny pomysł i każdy musi być na tak.
 

DeletedUser8110

Guest
Bardzo nie.
Z powodów wyżej wymienionych i wewnętrznego sprzeciwu całego mojego jestestwa - chowam do Szuflady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry