Piramida kont pushujących

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20101
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20101

Guest
Świat G, gildia FURY

Członkami jest 27 osób, z czego 25 tak naprawdę są jedną osobą. Słodko brzmiące nicki:
anal-01, anal-02, anal-03, anal-04, anal-05, anal-06
banal-01, banal-02, banal-06,
smugruh1, smugruh2, smugruh3, smugruh4, smugruh5, smugruh6, smugruh7, smugruh8, smugruh9
oraz dla niepoznaki skms, wjajo, tomekma, 111s

pushują konta w tej samej gildii: danielkam, michalss, krsiamama i s-michal

Spisek odkryty, niby ok. Ale te 4 nawożone konta wcale się nie rozwijają jakoś super, dlaczego? No bo one są tylko częścią piramidy i same też pushują właściwe, ostateczne konto.

Panie i panowie, geniusz auto-pushowania: Smudruh2 z gildii AzAlia, 5 gildii w tym świecie. Taką piramidę sobie stworzył, żeby nie było widać oszustwa. Pytałem kilka osób i wszyscy twierdzą, że nie raz było to zgłaszane do supportu, ale nikt sobie z tego nic nie robi. A frajerzy z innych gildii niech kupują diamenciki, żeby go dogonić...

Może jak wszyscy się dowiedzą i sami będą mogli to sprawdzić, to wreszcie support coś z tym zrobi.

Z nadzieją na zmiany,
pozdrawiam

Tępiciel robactwa
 

DeletedUser17255

Guest
A to support zajmuje się pushem ?
Zapytam sarkastycznie.
Jakiś czas temu zamierzałem zrezygnować z gry, bo nie dało się patrzeć na ten syf.
 

DeletedUser20217

Guest
A to ci cwaniaczek.
Musi kilka osób w jednym czasie to zrobić i wtedy support się weźmie do roboty.;)
 

DeletedUser7795

Guest
Drzwi do pushu otworzyły się jeszcze bardziej po legalizacji wymian międzyświatowych. Również zgłaszałem takie przypadki niejednokrotnie. Jednego pushera nawet znam osobiście. Ba! Mieszka on w tej samej gminie co ja. Pushowanie jego pereł odbywało się w naszej gminnej bibliotece gdzie było wtedy 5 komputerów. Konta nazywały się praktycznie tak samo. Różniły się jedynie cyframi na końcu nazwy. Support odpisał mi wtedy dobrze znaną wszystkim formułkę "przyjrzymy się temu". I na tym się skończyło.

Ja postanowiłem nie brać udziału w tym spisku i na spokojnie, powoli sobie rozbudowałem perły bez pushu.

@mistrz ojajebie czyżbyś był zamieszany w tą sprawę, że chcesz zamieść to pod dywan?
 

DeletedUser20205

Guest
Pytałem kilka osób i wszyscy twierdzą, że nie raz było to zgłaszane do supportu, ale nikt sobie z tego nic nie robi.

Trafiłem do tego tematu przez przypadek.

Jedno z kont, które wymieniłeś, jest moim sąsiadem. Wypatrzyłem je sprawdzając jakie ma perły. Wobec tak bezczelnego oszustwa zgłosiłem je kilka dni temu do supportu. Otrzymałem standardową odpowiedź, że to sprawdzą. Ale coś mi się zdaje, że tylko zmarnowałem kilka minut na zgłoszenie. Szkoda.
 

DeletedUser11629

Guest
Jednego pushera nawet znam osobiście. Ba! Mieszka on w tej samej gminie co ja. Pushowanie jego pereł odbywało się w naszej gminnej bibliotece gdzie było wtedy 5 komputerów.

Całkiem możliwe, że to najbardziej zabawny kawałek, jaki przeczytałam na forum w tym roku :D

Ja postanowiłem nie brać udziału w tym spisku i na spokojnie, powoli sobie rozbudowałem perły bez pushu.

Jaki spisek? Legalne wymiany międzyświatowe z kont, które są bardzo aktywne i rozwijane to spisek, tak?
 

DeletedUser7795

Guest
@Finkadel miałem na myśli spisek i pushera, którego znam. Zgłosiłem go do supportu i nie poniósł on żadnych konsekwencji. Takie są działania supportu. Zamiatanie pod dywan.
 

DeletedUser20205

Guest
Napiszę jeszcze jedno. Support przyjął sobie bardzo wygodną (dla siebie) zasadę nieinformowania o swoich decyzjach.

Wyobrażacie sobie państwo, w którym wyroki sądów w sprawach kryminalnych są niejawne? A tak właśnie postępuje support FoE, który pełni również rolę sądu w grze. A może powinienem napisać, że powinien tę rolę pełnić?

Grałem w wiele gier. W części z nich istnieje coś w rodzaju pręgierza - miejsca, w którym administracja umieszcza informację, zawierającą: ksywkę, przewinienie i karę. Tak dla przykładu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry