Piąty poziom wypraw

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16730
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Oczywiście, o tym marzyłem.

    Głosy: 10 50,0%
  • Nie, za łatwe i za dużo nagród.

    Głosy: 10 50,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser16730

Guest
Mamy czwarty poziom, myślę, że czas na piąty. Ponieważ i tak Inno wie lepiej o czym marzymy, nie ma sensu kopać się z koniem. Zatem od razu trzeba wymyślić tak żeby było najlepiej.
Proponuję.

1. hiper hardcor - 4 fale z bonusem na początku poziomu 2 razy większym niż bonus na końcu 4 poziomu i analogicznie 4 razy większym na końcu poziomu.
2. oczywiście powinien zaliczać się do mistrzostw gildii.
3. ponieważ 133% znowu będzie 100% to po ukończeniu 5 poziomu przez wszystkich gildia będzie miała 142,5%.
4. nagrody. Za łatwiejsze konflikty nagrody zlikwidowane. Reszta wyglądała by tak, 4 konflikt - dobosz, 8 konflikt - chorąży, 12 konflikt - 1 plan śr, 16 konflikt - 1PR na pasek.
5. i zupełnie nowy pomysł, odblokowanie poziomu indywidualnie za 500 diamentów.
 

DeletedUser6543

Guest
Faktycznie, zacne dopełnienie. Czułam, że czegoś brakuje i to jest właśnie to. Aby nie było wątpliwości, że pomysł będzie się cieszył powodzeniem, odgórnie narzucę w gildii obowiązek zrobienia 142,5%.
 

DeletedUser14806

Guest
Wreszcie ktoś wysłuchał modlitw na forum i jest propozycja godna naszych potrzeb:)
 

DeletedUser14308

Guest
Nie no a gdzie wieza zwycięstwa albo choc sygnalowa.Musi być cos na wypasie czyli na ostatnia wieze dac to z 1 PR po 50 %
 
Ludzie! Opanujcie się i nie głosujcie pozytywnie! Przecież w ten sposób to nie przejdzie...

... Inno musi zobaczyć, że nam nie zależy na takim pomyśle, a wtedy na pewno wezmą się do roboty.
 
zbyt wysokie nagrody powinno być pół na pól albo dobosz albo nic ;)

Nie, nie. 50/50 to zbytnie ułatwienie, takie coś jest na 4 poziomie. Tutaj ze względu na trudność powinno być, zaszaleję, uwaga! 2/98, gdzie większa liczba obrazuje " ". Jakby ktoś był niedomyślny to w cudzysłowie zostało zawarte nic.

PS. Przestańcie głosować na tak, bo na pewno nie zaakceptują pomysłu, który graczom odpowiada. Muszą zobaczyć, że my nie chcemy, a wtedy oni podepną pomysł pod swoją modłę i powiedzą, że to jest ich innowacyjność!
 

DeletedUser

Guest
Jak zwał tak zwał. Czy to walenie czy trzepanie wychodzi na to samo, prawda Panowie?
To fi... Coś tam nazwę po swojemu poleconym. Bo nasza poczta z IG Farben ma coś wspólnego.

A... Nie wiecie o czym pisze? Skrót Inno to IG, tak? Niemieccy, tak? Mają niewolników, tak? Skupcie się teraz!
Auschwitz-Birkenau, niemieccy, IG Farben. Brak Zyklon-B tylko ;)

Luźne przemyślenie jak zawsze.
 

chudya

Hrabia
Faktycznie, zacne dopełnienie. Czułam, że czegoś brakuje i to jest właśnie to. Aby nie było wątpliwości, że pomysł będzie się cieszył powodzeniem, odgórnie narzucę w gildii obowiązek zrobienia 142,5%.
Rozumiem, że żartujesz, jeżeli nie to ja np po takim wpisie w gildii, już by w niej mnie nie było.
Nie lubię, jak to nazwałaś, odgórnych decyzji a zwłaszcza takich:)
 

chudya

Hrabia
Ludzie! Opanujcie się i nie głosujcie pozytywnie! Przecież w ten sposób to nie przejdzie...

... Inno musi zobaczyć, że nam nie zależy na takim pomyśle, a wtedy na pewno wezmą się do roboty.
Ty widzisz opcję głosowania na nie, bo nie mogę dostrzec.
Jakby pisało pomysł do bani, to z miłą chęcią bym zagłosował.
 

DeletedUser11629

Guest
A do bonusu wojsk gracza powinien byc doliczany minusowy bonus, powiedzmy zaczynajac od -5% w pierwszym konflikcie (zeby az tak nie utrudniac przecietnym graczom...) i roslby co walke o 1 lub 2%... tego jeszcze nie dopracowalam, przyznam...
 

DeletedUser13591

Guest
Zagłosowałem na tak. Czwartego poziomu nie robie bo jest za łatwy, ale taka piąte czka w sam raz. I w końcu godne gracza nagrody
 

DeletedUser16965

Guest
142,5 % po zrobieniu piątego poziomu, jak najbardziej na tak, wliczenie go do rankingu jak najbardziej na tak.
ale liczyl bym to inaczej 9,5% za zrobienie czterech etapów (przeciez i tak robimy je dla cennych nagród), natomiast dodatkowe 133% za zrobienie 5 poziomu..
 

DeletedUser17038

Guest
Ja zagłosowałem na tak ponieważ uważam ze na 5 poziomie nie powinnismy zostać proponuje 10 poziomów a pozniej 20 przeciez z tego co support pisał są tacy co w srodę się juz nudza wiec trzeba im wyjśc na przeciw aby mieli solidną zabawe bez odzewu dobrej nocy
 
Status
Zamknięty.
Do góry