[Budynki] Petycja do IG o wywalenie KWC i innych budynków podbijających mocno statystyki

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • dobry

    Głosy: 0 0,0%
  • zły

    Głosy: 11 78,6%
  • nie mam zdania

    Głosy: 3 21,4%

  • W sumie głosujących
    14

deliryk

Wicehrabia
Kontrowersyjny pomysł, trochę prześmiewczo a trochę na poważnie. Napiszmy do IG petycję poprzez https://www.petycjeonline.com/
Zróbmy aferę jakiej nie widział świat. Polacy górą, zmienimy świat gry i pomysły twórców!

A tak serio

Po cholere to zrobili, tyle teraz o to kłótni, że tylko nowe jeszcze bardziej spaprane GvG mogłoby sprawić, że o GPC nie będzie istotne.
Może jakby na różnych forach to ogłosić i przesłać potem maila z linkiem do petycji?

Na pewno byłoby to coś nietypowego do tej pory :)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
co to jest KWC xd
jeżeli to jest królewska wieża czempionów to xD
z poprzednich mistrzostw budynek był mocniejszy xd

zryty pomysł
 

deliryk

Wicehrabia
nie wiem jaki był poprzedni :) miałem długą przerwę w grze
pomysł jest zryty :p tak samo jak lamenty nad GPC :)

to fajna gra :) ale jestem na tyle zryty, że zryte pomysły chętnie wdrażam w życie :)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
nie wiem jaki był poprzedni :) miałem długą przerwę w grze
pomysł jest zryty :p tak samo jak lamenty nad GPC :)

to fajna gra :) ale jestem na tyle zryty, że zryte pomysły chętnie wdrażam w życie :)
wieża czempionów... minuta researchu by Ci wystarczyła. nikt tego budynku nie nazywa KWC, na kolejne mistrzostwa będzie kolejna nowa wieża.
 

deliryk

Wicehrabia
wieża czempionów... minuta researchu by Ci wystarczyła. nikt tego budynku nie nazywa KWC, na kolejne mistrzostwa będzie kolejna nowa wieża.
ok, ale chodzi o to, że lepiej to wycofać tak czy owak
ludzie grali w GPC i bez takiej nagrody

patrząc po wpisach na forum to wszystko eskaluje od kiedy wprowadzono te mistrzostwa z taką formą dodatkowej nagrody za wygranie

skoro to zły pomysł to ludzie niech też nie narzekają :p

wszelkiego typu działania zewnętrzne, rozsyłanie petycji itd to lepsze rozwiązanie niż wypowiedź 20 osób na forum ;)
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
patrząc po wpisach na forum to wszystko eskaluje od kiedy wprowadzono te mistrzostwa z taką formą dodatkowej nagrody za wygranie
co eskaluje? eskaluje to jedynie marudzenie, że ją zbyt trudno zdobyć.
Od dawna pisano by zwiększyc nagrody za wygrywanie by zachęcić gildie do grania, a nie układania się. Strzał w dyche
 

deliryk

Wicehrabia
jeżeli tak to świetnie, tylko, że ciągle piszą o punktacji gpc, o losowaniu kto z kim, o botach

czy forum jest tylko od marudzenia?
 
Do góry