perły, plany, odblokowanie poziomów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20533
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20533

Guest
Cześć
Mam pytanie bo przeczytałem na forum, w jakimś wątku który jest zamknięty(chyba :D) Mianowicie chodzi o to, że np. mam już 10 poziom perły dajmy na to świątynia reliktów, i z tego co się tam doczytałem to mając komplet planów na świątynie reliktów(postawić 2 nie da się :D) mogę odblokować i tym samym zdobyć 11 poziom tej perły, w praktyce próbowałem to zrobić i mam tylko odblokowany 11 poziom a poziom perły nadal jest 10, i tutaj pojawia się pytanie jaki i czy w ogóle jest sens używać tej opcji(jak dla mnie zbędnej jak nie działa)odblokowania poziomów pereł.
 

McPietro

Wójt
Gracz mając plany odblokowuje kolejny poziom, co dopiero jest "otwarciem drzwi" dla podniesienia poziomu tej perły. Faktyczne podniesienie poziomu nastąpi po wbiciu odpowiedniej, dla tego poziomu, ilości PR. Od poziomu 10 w górę każda perła wymaga kompletu planów.
 

DeletedUser20533

Guest
Cytuję"kupon odblokowuje kolejny poziom i od razu go "kończy"
przykładowo: używając kupon na Zeusie, który ma ukończony 10 poziom, uzyskujesz skończony poziom 11 i odblokowany poziom 12
(z tym, że postępując w ten sposób pozbawiasz znajomych/sojuszników możliwości zdobycia łatwych punktów, medali i planów - bo nie mają szansy dorzucić po punkciku, więc lepszą opcją jest zawsze odblokowanie kolejnego poziomu planami, dorzucenie przez 5, 6 osób po punkcie i dopiero użycie kuponu - który zakończy poziom i odblokuje kolejny)"

z tej wypowiedzi wychodzi, że odblokowuję i od razu mam ten poziom 11 Chyba że ten gracz wprowadzał w błąd innych graczy bo to kolejna jego wypowiedź

"używając najpierw kuponu (np. na ukończonym 10 poziomie), odblokowujesz poziom 11 i automatycznie go kończysz odblowując poziom 12 - i używając teraz planów odblokowujesz poziom 13 (poziom 12 oczywiście stoi pusty i gotowy do dokładania PRów)

używając najpierw planów, odblokowujesz poziom 11 - i możesz go uzupełnić ręcznie, lub użyć kuponu
i teraz jeśli od razu użyjesz kuponu, to automatycznie ukończysz poziom 11 i odblokujesz 12


więc teoretycznie oczywiście bardziej opłaca się użyć najpierw kuponu (ze stratą dla kumpli, ale z zyskiem dla Ciebie - i tu już musisz sam rozstrzygnąć, co Ci się bardziej "opłaca', bo chętnych na rozbudowywanie 11, 12 i dalszych poziomów pereł ofensywnych raczej nie znajdziesz)"
 

McPietro

Wójt
Nie wiem co to "kupon". Nigdy się z tym nie spotkałem. Może to jakieś wygrane w eventach, które musiały być bardzo wyjątkowe i bardzo dawno.
 

Rafal.77

Rycerz
Z tego się orientuję to ten kupon działa chyba tylko na perły militarne - castel, zeus, katedra
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Wspomniane w pierwszym poście kupony były dostępne w wersji 1.29 w czerwcu 2014, wraz ze zniesieniem maksymalnego poziomu pereł (wcześniej występowało ograniczenie poziomu do maksymalnie dziesiątego), tylko dla graczy, którzy w momencie wejścia aktualizacji posiadali w swoim mieście Posąg Zeusa, Castel del Monte lub Katedrę Akwizgrańską (jeden kupon na każdą z pereł). Faktycznie działały w sposób opisany w trzecim poście, jednakże kuponów w grze nie można już zdobyć w żaden sposób.

Obecnie jedyną opcją na odblokowywanie kolejnych poziomów jest zebranie całego kompletu planów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry