[Perły Architektury] Perły Architektury

Czy podoba Ci się przedstawiony w temacie pomysł?


  • W sumie głosujących
    8

Danielek123458

Szlachcic zagrodowy
Witam.
Miałbym pomysł na nową perłe podobna do świątyni reliktów. Też nagrody dawała by na WG.
Była bo to Zaginiona piracka wyspa. Nagrody byłyby następujące: Diamentowa sztabka, Złota sztabka, Srebrna sztabka i miedziana lub brązowa sztabka. Nagrody to niech wymyślają twórcy gry bo to ich zadanie a ja nie chcę się wtrącać. Ale to ma być perła która działa na WG więc nagrody wszystkie które są teraz w świątyni reliktów i dodać więcej lepszych. Szansa za znalezienie sztabek większe niż w świątyni reliktów.
Oczywiście jest to tylko moja propozycja więc tylko proszę o rozważenie jej przez innych i twórców gry.
 
Jeżeli ta perła dawałaby większe szanse na relikt niż Świątynia Reliktów, to część graczy byłaby oburzona i zmuszona do porzucenia/nie stawiania Świątyni Reliktów, chyba, że nagrody byłyby zupełnie innego rodzaju niż daje Świątynia Reliktów. Jeżeli dawałaby te same nagrody, tylko z większą szansą to pomysł jest bez sensu. Mój pomysł na nagrody w tych sztabkach to byłyby diamenty. Taka ilość, żeby nie była przesadzona, żeby jeszcze opłacało się kupować diamenty, więc musiałoby to być parę diamentów na sztabkę, bo szansa jak piszesz jest większa niż w ŚR, więc nie może dawać zbyt dużo diaxów.
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Przecież są perły, które dają takie same bonusy jak inne perły. Poza tym i tak większość pereł ( w tym ŚR) jest bez sensu, według mnie tylko kilkanaście z ponad czterdziestu jest naprawdę przydatnych :)
 
Nie jest bez sensu, bo na początku gry można sporo zyskać inwestując nawet w ruszta ŚR. Jak trafi Ci się nawet 2-3 razy na miesiąc 100 pr to szybko zwróci się koszt całej perły.
 

Danielek123458

Szlachcic zagrodowy
Najważniejsze żeby tam były diamenty. To bardzo się przyda. A nagrody zupełnie inne niż w świątyni reliktów

Przecież po to jest nowa perła.
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Mając wysoko rozwiniętą świątynie Reliktów stwierdzam że mi się to na mapie nie zmieści :shame:
Jak i brak ankiety...
 

dżejmsbąd

Wicehrabia
Nie jest bez sensu, bo na początku gry można sporo zyskać inwestując nawet w ruszta ŚR. Jak trafi Ci się nawet 2-3 razy na miesiąc 100 pr to szybko zwróci się koszt całej perły.
Tylko na początku, jak nie masz nic lepszego do postawienia w mieście :) i jak robisz 64 konflikty na wyprawie...
10 poziom ŚR daje około 60-70 PR tygodniowo (przy robieniu 64 konfliktów). W 36 kratkach można zmieścić budynki dające znacznie więcej PR i dodatkowe bonusy :)
 

Jake Long

Baron
Tylko na początku, jak nie masz nic lepszego do postawienia w mieście :) i jak robisz 64 konflikty na wyprawie...
10 poziom ŚR daje około 60-70 PR tygodniowo (przy robieniu 64 konfliktów). W 36 kratkach można zmieścić budynki dające znacznie więcej PR i dodatkowe bonusy :)
pomijasz aspekt budowli które możesz sprzedać u handlarza i potem za te monety i kryształy kupić bardziej opłacalne konstrukcje.
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Tak. Ankieta najlepsza
Zauważyłem, że w innym temacie pytałeś, w jaki sposób utworzyć ankietę. Wskazówki innych Użytkowników możesz oczywiście w nim odnaleźć, ale by nie wydłużać czasu, w którym pomysł zostaje bez ankiety, pozwoliłem sobie tym razem dodać ją za Ciebie.

Zapraszamy do głosowania. :)
 
Do góry