Perły architektury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18590
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11629

Guest
Judasz, chyba Ty trollujesz. Powyżej 30 levelu perły nie sprzedałam ostatniego miejsca niżej niż za 30 PR, więc czego początkujący gracze mają tam szukać z 24 PRami dziennie, jeśli idą dwa levele na dobę... Przestań dawać takie durne rady i jeszcze upierać się przy nich, jakby były dogmatem.
 

Kaluta

Wójt
A porada żeby inwestować w niskie perły to też jest nietrafiona. najlepiej inwestować w te co szybko są kończone lvl. plus mały koszt planów, czyli przedział 30-60lvl i polować na ostatnie miejsce. Niektórzy dziennie robią 1 lvl.

najlepiej to inwestować w te perły, które pasują do danego stylu gry - nie koniecznie w te niskie czy też te które szybko się kończą.
 

DeletedUser16103

Guest
Nie rozumiesz chyba o co chodzi. Nie widzę jakoś u siebie 5 mld młotków, a mam dużo budowli je dających
ja w kolonii mam 14,2kk młotkow, przy 3 budynkach ( kowali nie licze bo to do eventow), 8 budynkow towarowych, i zostaje mi jeszcze 2,2k nygusow i 8,1k radochy w nadmiarze, po protu trzeba drogi odmawiac i stawiac budynki eventowe (taki balon w zelazie daje 2*tyle radochy niz budynek diaxowy z epoki)
 

DeletedUser7795

Guest
Budynki eventowe są sporo lepsze od tych normalnych i premiowych (za diamenty) więc nawet mniejszy budynek ma lepsze statystyki niż zwykły / diamentowy większy.
 

DeletedUser16103

Guest
a co do perel moja sugerowana kolejnosc to :zeus i faros i SR ( bo najszybciej plany wpadna), babel ( to raczej z motywki lub wypraw co raczej sa na max lvl) i nastepnie castel i alatraz (alek daje kupe radochy i wojo , ktore moze nam sie nie przydac, ale mozna do gildi oddac lub wykorzystac do przejscia 1 lvl wypraw), nastepna perla powinno byc ...PC i arka..katedry, hs,po nich perly obronne bym olal bo z bonusem karczmy kazda obrone sie przejdze, a jak jest probem z farmieniem to trzeba rozwinac karczme i kupowac tarcze.
 

DeletedUser5256

Guest
Judasz, chyba Ty trollujesz. Powyżej 30 levelu perły nie sprzedałam ostatniego miejsca niżej niż za 30 PR, więc czego początkujący gracze mają tam szukać z 24 PRami dziennie, jeśli idą dwa levele na dobę... Przestań dawać takie durne rady i jeszcze upierać się przy nich, jakby były dogmatem.
Coś u Ciebie z matematyka na bakier. 4 plany za 30 PR to i tak jest tanio i szybko, zapewne przy wymianie PR po 5, 10, 20. Czyli nic się nie inwestuje za darmo tylko dostaje się do swojej perły. W dodatku kilka rund i ma się cały zestaw. Przy zbieraniu po 1 planie co kilka dni to są miesiące. W dodatku nie chce mi się wierzyć że nie da się wyczaić perły przez cały tydzień, gdzie ostatnie miejsce można dostać za 5-15PR. Wystarczy przeglądać sąsiedztwo, przyjaciół i gildię, można trafić tanio.
 

DeletedUser8577

Guest
Czy aby postawić np. wieżę Babel trzeba zebrać wszystkie plany, czy da się mając np. 2 ją postawić i będzie funkcjonować tylko np. słabiej. Nie mam jak sprawdzić bo za mało towarów a zanim wyprodukuje i dokupię to potrwa długo i z tąd pytam :)

Weź ich nie słuchaj- bo oni tylko PR widzą... tylko sobie poczytaj najpierw jakiś samouczek... tam jest napisane jak można zdobyć plany. A sposoby są różne. A po drugie.. popytaj się u siebie w gildii, zapytaj na czacie globalnym.
Będziesz mieć porównanie... i na pewno sam sobie odpowiesz poprawnie na to pytanie. Ot co :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry