Perły a rozwój

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13299
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17038

Guest
Nie rozumiem dlaczego piszecie ze serwer z perłami z danej epoki byłbym hardcorem. Wrescie byłaby normalność, ja gram od nie dawna i atakowanie zawodników z obroną na poziomie 30% z perłami na poziomie 10lev w średniowieczu to normalność z arką też paru widziałem, w sumie smiesznie wygląda arka w średniowieczu :)
 

DeletedUser17009

Guest
w sumie smiesznie wygląda arka w średniowieczu :)
Nie mogę się śmiać bo sam jestem w średniowieczu i mam arke;) ale ja wolno zmieniam epoki:p
Hardcorem byłoby mozolne wspinanie się przez epoki do pereł... choć miałoby to niewątpliwie swój urok. Grałbym:D
 

DeletedUser17098

Guest
Też gram od niedawna w FoE, drugi tydzień bodajże. I choć cień Sid'a kurczy się z dnia na dzień, myślę że gra ma potencjał byle tylko odpowiedzialni za jej popełnienie przestali rżnąć gałąź na której siedzą. Ja z całą pewnością zagrałbym na "hardkorowym" serwerze. Perły niech wracają do przypisanych im epok. Napewno przestanę grać, gdy zobaczę pijane elfy koło tawerny ;)
 

DeletedUser6519

Guest
Skończyła się uczciwa i dająca satysfakcję z osiągów gra, gram 3 lata i nie rozumiem tego, że gracz który jest w epoce Modernizmu, kłuci się o punkty w rusztowanie ( u nas wprowadzono obowiązek wpłaty 1 PR a w rusztowanie) najnowszej perły" Bank Nasion" z epoki Arktyczna Przyszłość, Dzieje się tak dlatego że moim zdaniem przechodzą do innych gildii i zdobywają towary i plany od kolegów z byłej gildii,którzy są w w tej epoce, później porzucają tą gildię i wracają do swoich, lub kupują plany i towary za PR y,. Nie wiem czy to do końca uczciwe ale chyba tak skoro mają na to przyzwolenie. Moim zdaniem podchodzi to pod "Push" trochę odwrócony ale cóż, Polak potrafi, " Kto kombinuje ten żyje". Łączę pozdrowienia:)
 
A np. ja mam Arkę gdzieś. Nie widzę potrzeby czy chęci, żeby ją stawiać. Nabijanie poziomów pereł w nieskończoność? Po co mi to? Najwyżej mam Zeusa, na 11 poziomie. Reszta pomiędzy 5 a 7. Paczki PR w inwentarzu? Jak mam to jest dobrze, jak nie, trudno. Mogę sobie punkty kupić. I tak mam sporo złota, które mogę w taki sposób wydawać. Bazary, świątynie, itp.? Nie podobają mi się. Nie moje klimaty. Miałam Oazę, Karawanseraj i parę innych, skasowałam, bo mi się nie podobały. Po co mi tych punków i medali więcej i więcej? Bez zbędnego parcia na szkło idę sobie przez grę, krok po kroku, tysiąc po tysiącu, milion po milionie, epoka po epoce. I tym luźnym sposobem doszłam już do Arktyki. Po cholerę mam zawalać sobie miasto wszystkimi możliwymi perłami i budynkami dającymi pr, złoto i medale? Nie lepiej mieć ładne miasto, które samo na siebie zarabia, przynosząc zyski, które rzeczywiście są nam potrzebne?

Wincyj luzu, po co się denerwować, że coś nie działa tak jak powinno? Nie działa i działać już nie będzie. Fakt, jedyna szansa na normalność to normalny serwer, z ograniczeniami pereł do konkretnego poziomu, z ograniczeniem budynków eventowych np. do jednego z każdego rodzaju. Nie 40 studni, 50 bazarów i 100 świątyń. To by było fajne, bo takie... najbliższe rzeczywistości? Ale póki tego nie ma... Bez nerwów, grajmy dla rozrywki, bo przecież o rozrywkę tutaj chodzi ;)
 

DeletedUser10716

Guest
no ja się nie dziwię, że usunęłaś Karawanseraj i Oazę :?

dla mnie to wszystko płacze ludzi którzy sobie nie radzą :?

jest ograniczenie dostępności pereł z wysokiej epoki dla osób z niskiej, są to towary, których potrzeba do wybudowania, towary z coraz lepszych epok i w coraz większych ilościach :? to ograniczenie jest wystarczające, jeśli ktoś chce zdobyć towary do np. Arki i wydaje na to swoje punkty rozwoju, to jest to jego sprawa, a jest łatwo i wcale dużo nie trzeba, bo jest konkurencja i tyle, dużo osób sprzedaje...

można wprowadzić różne zmiany i ograniczenia, ale czy będzie lepiej? wszystko da się obejść, wymyślić coś na zupełnie innym polu, co znów nie będzie się podobać niektórym graczom

jeśli chodzi o towary, to pewnie tutaj chodzi o sytuację w której produkujesz sobie towary ze swojej epoki i chcesz rozmienić na niższą ... :) no to sory ale tak to zawsze było trudno :) z tej samej epoki, albo na wyższą to ja nie widzę problemu :)
 

DeletedUser16730

Guest
Są rzeczy w grze które lubię robić i mi się chce, ale też są rzeczy których nie lubię i mi się nie chce. Najlepiej jakby wolno było robić tylko to co mi się chce i to co lubię.

Taka konkluzja mnie naszła po przeczytaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry