PCSernik

  • Rozpoczynający wątek PCSernik
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam.

Jestem Oskar mam 20 lat. W wolnych chwilach dłubię przy swoim serwerze minecraft, teraz mam więcej czasu wolnego więc postanowiłem poszukać gry mmorts. Forge of Empires przypadło mi do gustu ze względu na tryb walki, taki on "hirousowy^^" Grałem już w podobne gry, lecz osiągnięciami chwalić się nie będę :p
Liczę na to że będzie się nam wszystkim dobrze grało.
 

DeletedUser

Guest
Odp: PCSernik

Cześć :) Powiedz mi skąd wziąłeś pomysł na nick? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: PCSernik

hm, Sernik to historia pamiętająca już kilka gier - ale wszystko zaczęło się od tego że dziewczyna chciała żebym się nazwał ciastko, no ale wtedy zajęte było dlatego wziąłem nick Sernik :D (grałem z tym nickiem m.in w LoU czy WoWa) .. a teraz sobie rozwijam serwer minecraft i siedzę tutaj :)
 

DeletedUser9

Guest
Odp: PCSernik

1.To jakie masz największe osiągnięcia w herosów :D?
2. Która część herosów jest dla ciebie najlepsza i dlaczego odpowiedz uzasadnij własnymi słowami :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: PCSernik

Oczywiście że 3! Ma swój klimacik, taki hirousowy :D
Najciekawsze zamki pod względem wojska(bonusy są tak rozłożone że można godzinami opracowywać nowe taktyki do każdego z nich), najlepszy balans, a zarazem prostota heroes 3 wpływają na pomimo braku kilku fajnych bajerów z nowszych wersji (sterowanie samym bohaterem?) wolę 3...
Możliwe też że to dlatego że mi chodzi lepiej od 5-tki wybieram 3-e (o 4 nie mówię bo to totalny niewypał).
Kampanie zresztą też takie z klimatem... 3DO gdy tworzyło heroes to było coś :p

Podsumowując:
Wybieram heroes 3 za to że to właśnie heroes 3 podbił serca wielu ludzi, bez 3-ki wielu nie zainteresowałoby się nowszymi częściami - 3 to klasyk bez którego nudne byłyby zimowe wieczory 2 osób przy 1 kompie, rozwój bohatera w 3-ce jest w miarę prosty i zarazem wymaga podejmowania decyzji które tworzą z naszego bohatera specjalistę do "buffowania potworków" (30 atak power) lub niesamowitego maga który może zniszczyć wroga 1 czarem :)

P.S Behemoty rlz ;d
 

DeletedUser9

Guest
Odp: PCSernik

Oczywiście że 3! Ma swój klimacik, taki hirousowy :D
Najciekawsze zamki pod względem wojska(bonusy są tak rozłożone że można godzinami opracowywać nowe taktyki do każdego z nich), najlepszy balans, a zarazem prostota heroes 3 wpływają na pomimo braku kilku fajnych bajerów z nowszych wersji (sterowanie samym bohaterem?) wolę 3...
Możliwe też że to dlatego że mi chodzi lepiej od 5-tki wybieram 3-e (o 4 nie mówię bo to totalny niewypał).
Kampanie zresztą też takie z klimatem... 3DO gdy tworzyło heroes to było coś :p

Podsumowując:
Wybieram heroes 3 za to że to właśnie heroes 3 podbił serca wielu ludzi, bez 3-ki wielu nie zainteresowałoby się nowszymi częściami - 3 to klasyk bez którego nudne byłyby zimowe wieczory 2 osób przy 1 kompie, rozwój bohatera w 3-ce jest w miarę prosty i zarazem wymaga podejmowania decyzji które tworzą z naszego bohatera specjalistę do "buffowania potworków" (30 atak power) lub niesamowitego maga który może zniszczyć wroga 1 czarem :)

P.S Behemoty rlz ;d

Hm jakbym czytał recenzje w cd-action :)

Co do 4 to się nie zgodzę gra była bardzo fajna, faktycznie było dużo zmian jednak wyszły one na lepsze:), wiadomo nie było już tak prosto i zapewne dlatego to część graczy wystraszyło :), natomiast niewypałem jest 6...
 

DeletedUser

Guest
Odp: PCSernik

Mnie wystraszyła drastyczna zmiana w zamkach :( no kurde barbarzyńcy bez "białych misiów"!? ;(
a co do trudności, to jak chcesz pograć w trudny tryb to sobie dodatek do h3 wake of gods zainstaluj :D
 

DeletedUser9

Guest
Odp: PCSernik

Mnie wystraszyła drastyczna zmiana w zamkach :( no kurde barbarzyńcy bez "białych misiów"!? ;(
a co do trudności, to jak chcesz pograć w trudny tryb to sobie dodatek do h3 wake of gods zainstaluj :D

Grałem :), ale to nic w porównaniu z heroes 4 na poziomie ostatecznym :) jak komputer miał bohatera ze specjalnością namiot medyczny u nekromanty :)
 
Do góry