[Zadania] Pasek postępu w zadaniu "produkcja z każdej 6-ciu opcji czasowych"

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19595
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19595

Guest
Witam
Po raz kolejny pojawia się zadanie wykonania produkcji "z każdej opcji czasowej". Pasek postępu w tym momencie zalicza każdą wykonaną opcję , ale nie pokazuje jaką. Przy "hurtowym" zbiorze z miasta tak naprawdę możemy nie wiedzieć czy zakończyły się i zaliczyliśmy do zadania zbiory 8-mio, 4-ro , 1-no godzinne czy całodobowe. Krótsze są proste do wykonania. Moja propozycja to zamiana paska na postęp minutowy, czyli 1440 minut za zadanie całodobowe, 480 za ośmiogodzinne , 240 minut za czterogodzinne itd. co razem daje 2240 min. W ten sposób na pasku będziemy mogli obliczyć co zostało zaliczone. Np mając 1700 min oznacza , że mamy zadanie całodobowe (1440) , zostaje 260 min (1700-1440) czyli mieści się zadanie czterogodzinne za 240 min, zostaje 20 min a to oznacza zakończone zadanie piętnastominutowe i pięciominutowe.
 

DeletedUser18795

Guest
Wiesz co troche zagmatfany ten Twoj pomysl... Lepiej by bylo jak by po prostu pisalo jakie sa do zrobienia i przy zbiorze stawialo ptaszka i tyle zadna filozofia liczenie itd... a poza tym nie ma ankiety
 

DeletedUser19595

Guest
Może i zagmatwany ale nie wymaga zmian programowych, bo zliczanie zbieranych monet i zapotrzebowania w zadaniach działa na identycznej zasadzie. Oczywiście idealnie byłoby tak jak Ty piszesz ale szybszy do zrobienia jest mój sposób.
 

astrotaurus

Hrabia
Wprawdzie nie ma ankiety (choć być powinna), ale mój głos to : nie, nie, nie i jeszcze raz nie!
Jesli ktoś nie wie jakie produkcje kiedy nastawiał, jakie produkcje ma do zakończenia za ile czasu itp. to po prostu nie zasługuje na to by wiedzieć. :)
 
Do góry