Pas asteroid wojsko

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19377
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19377

Guest
Witam.
Po porannych wyprawach kazdy juz chyba zauwazyl ze wojsko z nowej epoki jest totalnie bezuzyteczne w porównaniu do marsa
Każda osoba z gildii odnosila mniejsze straty na automacie marsem niz bijac recznie nowa epoka .

Automatycznie wyklucza to jakiekolwiek profity z posiadania oranżerii, szczególnie dotkliwe będzie to na PCH.

Czy nie uważacie ze potrzebny jest jakis rework bonusow i stylu walki nowych jednostek?
Chociażby Dryfujace mloty ktore biją sie w zwarciu a nie jak wartownicy z dystansu.

Zapraszam do dyskusji
 

Enkidu

Rycerz
cóż, jednostki z Castoramy ;) są naprawdę słabe. Przestało bawić mnie zbijanie ich epoką jutra, spróbuję dać szansę i będę bić moderną. Tym niemniej powtarza się sytuacja z wirtualem, który po Oceanie mógł robić przykre wrażenie.
 

DomLuk

Wójt
Jestem tego samego zdania jak to jest ze nowe jednostki są gorsze od starych. Kto liczył matematyk z licencją z bazaru.
Testowałem właśnie na 4 poziomie wypraw np. 2 ciężkozbrojne 6 łotrów z nowej 4 padły, a z starej epoki 1 z przodu. Szybkim to już totalne dno starymi wszystkie mi padły, a z starej 1 tylko.
 

Avinus

Szlachcic
Równy równemu nie równy :)
Odłączcie ratusz i spróbujcie to powtórzyć bez bonusów. :)
A potem zapraszam ponownie tutaj, bo temat ciekawy :)
 

bartekmod

Książę
powtarza się sytuacja z wirtualem, który po Oceanie mógł robić przykre wrażenie.

akurat tam jest wyjątek - oddział rakietowy jest lepszy od żółwiowej wieżyczki ;)

ogólnie teraz asteroidę biję właśnie oddziałem rakietowym z wirtuala i stalowym strażnikiem z marsa... wystarcza
 

Jantar st

Szlachcic zagrodowy
Z pewnością istnieje jakiś powód że nam popsuli FoE tym nowym wojskiem .:)
Może będą wyłączać serwery ?
A może będzie upgrade do kupienia i zasięgi wrócą.:)
 

DomLuk

Wójt
Równy równemu nie równy :)
Odłączcie ratusz i spróbujcie to powtórzyć bez bonusów. :)
A potem zapraszam ponownie tutaj, bo temat ciekawy

Jak walki robiłem bonusy działają tak samo na obydwie epoki.
Odłączyłem sprawdziłem to samo jednostki mają gorsze bonusy wsobie w nowej epoce i ruch początkowy(nie z pereł i innych budynków)
A artyleria dalej najlepsza to żółwie.
 

Avinus

Szlachcic
Panowie, za bicie woja z wyższej wpadają punkty rankingowe. Więc jak wam nie przeszkadza posiadanie wojsk z niższej które wg. was są lepsze, to korzystajcie :) Zawsze dla satysfakcji możecie je bić włócznikami hehe jak wam za łatwo. No i tyle.
Zepsuli, nie zepsuli, na pewno to poprawią przy jakiejś aktualizacji. :)
 

DeletedUser212

Guest
Nie spodziewałem się idąc do przodu robię krok wstecz,
KATASTROFA !!
 

piotresz

Hrabia
Kiedy podbijałem mapę PA to faktycznie wydawało mi się, że jednostki z PA są słabe. Wystarczyli Strażnicy z Łotrami i Rakietowcy.
Ale teraz postawiłem koszary tych z gwoździami i okazało się, że można nimi spokojnie wygrywać każdą walkę. IMO to najlepsza jednostka w grze.
 

astrotaurus

Hrabia
Kiedy podbijałem mapę PA to faktycznie wydawało mi się, że jednostki z PA są słabe. Wystarczyli Strażnicy z Łotrami i Rakietowcy.
Ale teraz postawiłem koszary tych z gwoździami i okazało się, że można nimi spokojnie wygrywać każdą walkę. IMO to najlepsza jednostka w grze.
Strzelcy praktycznie zawsze są fajni!
W zamierzchłych czasach, kiedy jeszcze się o perłach nie śniło, łucznikami z Żelaza biłem coś na mapie Jesieni - 6 tys za walkę!
A szaserów wolałem niż jegrów i haubise. Ta siła, ten zasięg... miodzio! :)
Ba! na jednym ze światów jestem w Przemyśle i szaserami zdobywałem niektóre sektory współczesności..
I gwożdziarkę też sobie chwalę!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry