Panie moderatorze pan pracuje?

Status
Zamknięty.

Persarum Rex

Zablokowany
W poprzednim zamkniętym wątku napisałem co to praca i co w Polsce się za nią należy
A pan pisze że pracuje?
 

Borisel

Hrabia
Musisz najpierw zrozumieć różnicę między pracownikiem a wolontariuszem:
*Jako pracownik musisz dostawać wynagrodzenie - to fakt . Wolontariuszowi nie ma obowiązku
*Dołączając do zespołu dostajesz umowę określającą warunki współpracy między firmą a wolontariuszem , którą musisz się zapoznać . Więc wiesz z czym to się je
*Jako wolontariusz możesz w każdej chwili zrezygnować ze współpracy z firmą i bez żadnych konsekwencji - nie jak w przypadku pracownika

Każdy może pracować - ja , ty czy Trupek . Ja mogę pracować w ogródku mojej Babci i nie dostawać za to wynagrodzenia , Trupek może pracować na forum i też nie dostawać za to wynagrodzenia , Ty możesz pracować nad książką/wypracowaniem - też możesz nie dostawać wynagrodzenia .
 

Persarum Rex

Zablokowany
Wolontariusz w Polsce NIE MOŻE pracować dla kogoś kto prowadzi działalność gospodarczą - doczytaj proszę

Już to pisałem i byś wiedział ale pan trupek usunał temat chyba to jednak cenzura :(
 

Iris

Zespół FoE
Supporter
Zapraszam do zapoznania się z tematem
Zasady forum

Widnieje w nim punkt:
7. Forum nie służy do dyskusji o blokadach czy też ostrzeżeniach otrzymanych w grze albo na samym forum. InnoGames prowadzi w tej kwestii zamkniętą politykę. Także skargi, odwołania, podejrzenia i komentarze związane ze sposobem wykonywania swoich zadań przez obsługę gry lub forum powinny być zgłaszane poprzez support, gdzie zostaną skierowane do odpowiednich osób nadzorujących pracę zespołu.
 

Midi

Baronet
Cała ta dyskusja nic nie wnosi - jedynym ciekawym tematem jest pytanie postawione przez @Persarum Rex jak może IG zatrudniać wolontariuszy w Polsce gdy to prawnie jest zabronione. Firmy i działalności gospodarcze nie mogą zatrudniać wolontariuszy nawet gdy taka osoba na to wyraża zgodę... ciekawe jak to jest w przypadku IG.

edit: może jasna i czytelna odpowiedź w sprawie funkcjonowania supporterów i moderatorów od Opiekuna Projektu w Polsce po konsultacji z IG zakończyłaby temat.
 
Ostatnia edycja:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
W poprzednim zamkniętym wątku napisałem co to praca i co w Polsce się za nią należy
A pan pisze że pracuje?
Dziękuję za troskę - tak, pracuję, mam etat, umowę, pobieram wynagrodzenie, odprowadzam składki. Ale oczywiście nie dla Inno Games, tylko dla innej (lub unikatowej, jeśli ktoś woli tak to ująć) firmy.
Wolontariuszem również nie jestem, bo nikt ze mną umowy o wolontariat nie podpisał.
Któregoś pięknego dnia stwierdziłem, że może by tak do FoE teamu dołączyć. Napisałem do ówczesnego community managera prośbę, żeby mnie wziął. W końcu się zgodzili i oto jestem.
Jedni chodzą na imprezy, inni jeżdżą po świecie, a ja swój wolny czas poświęcam, żeby jako ochotnik moderować niniejsze forum.
A co lubię robić w wolnym czasie jest moją indywidualną sprawą.
Pytanie było do mnie, odpowiedzi na nie wyczerpująco udzieliłem, zatem zamykam temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry