[Inne] Pakowanie PR z paska PR w paczki do inwentarza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19178
  • Data rozpoczęcia

Przyda się?


  • W sumie głosujących
    22
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser19178

Guest
Myślę, że przyda się ta możliwość, ponieważ gromadzenie PR czasami się przydaje. Ta opcja przyda się w kilku sytuacjach.
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
ja myślę że pomysł jest zły ponieważ niektórzy mają po 200 dziennie a nie którzy z 30 . Osoby robiące wrzutki na % już tak chętnie nie będą wrzucać, jeśli będą wogule to na niski % bo im medale i plany nie są potrzebne .
 

DeletedUser17220

Guest
Ale Ci, którzy mają zbiory po 200+ dziennie już mają taką możliwość. To Arka na 80 poziomie. Bonusem nieoficjalnym tej perły jest zamiana paska na paczki
 

Legenda wojownika

Wicehrabia
nie mają , dzięki arce 80 poz mogą wrzucać na %i mogą zarabiać albo wychodzić na 0 . Ale tonie jest tak że pr z paska im idzie w paczki .
 

DeletedUser17220

Guest
Jeżeli bezproblemowo i w miarę szybko przerabiam dowolną ilość punktów z paska na paczki to w uproszczeniu mogę napisać, że dzięki Arce mam taką możliwość. Jest tylko kwestia rozwinięcia Arki do odpowiedniego poziomu i znalezienia znajomych potrzebujących odpowiednich wrzutek.
 

DeletedUser18282

Guest
Ja jestem na Nie. Owszem może się to czasem przydać jak trafi się np 100pr z reliktu. Jednakowoż wielu Graczy oszukuje w FoE zakładając konta tylko do pushu własnych pereł. Przemiana PR w paczki pozwoliła by takim Graczom na jeszcze mocniejszy push przez wbijanie na pierwsze miejsce, 2 miejsce, 3 miejsce w jednej chwili przez nagromadzone paczki. W normalnych warunkach może ktoś im przeszkodzić wpłacając wystarczająco PR by zostać na 1 miejscu.
 

DeletedUser7795

Guest
Jestem na NIE. Uzasadnienie napisali inni forumowicze w postach powyżej.
 

DeletedUser

Guest
dlaczego maja cierpiec gracze uczciwi ?
jesli gracz ma 2 konta i pushuje perly - perma ban i koniec
problem rozwiaze tez ip - 1 ip - jedno konto i po klopocie i w dupie mam ze moga grac 3 osoby z 1 ip... to jest podejrzane bo 3 osoby moga tez sobie perly pushowac
pomysl na TAK
 

DeletedUser16965

Guest
jestem na NIE.. takie paczkowanie jakie jest teraz, wymusza na graczach wpłaty w perły innych graczy aby zpaczkować swoje punkty z paska..
 

Von Grun

Wicehrabia
Dlatego zostało to zmienione. Kiedyś pr z nagród trafiały w paczkach do inwentarza i się kisiły, teraz trafiają na pasek i trzeba coś z nimi zrobić, więc albo się pcha w perły, albo w technologię. Gra zyskała, jest większy obrót pr, a co za tym idzie gra idzie do przodu.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
pakowanie pr w pasek jest debilne
lepsze jest mozliwosc chomikowania PR na poniejsze uzycie lub wymiane co powoduje wiekszy obrót w wybranym czasie przez gracza anie przez gre
 

DeletedUser19262

Guest
9 głosów na tak, może jednak warto się nad tym zastanowić?

Argument, że to za duże ułatwienie do mnie nie przemawia -,-
 

DeletedUser7795

Guest
@Katarzyna Pierwsza jeżeli by to weszło w życie to mogłabyś sobie przenosić PR z paska do inwentarza. Przypuśćmy, że masz Przylądek na 70 poziomie i Oranżerię na 80 poziomie. Dzięki temu mogłabyś sobie codziennie przenieść do inwentarza 150 PR i w ten sposób zebrać PR aby wbić na 1 miejsce w celu zarobku PR (jeśli mamy Arkę na 80 poziomie / +90% za wkład w perły).
 

DeletedUser7795

Guest
W innych grach, gdzie bada się technologie nie widziałem czegoś podobnego żeby przenosić punkty z paska do inwentarza. W inwentarzu lądują zwroty PR z pereł i z zadań. I niech tak zostanie.
 

DeletedUser16730

Guest
9 głosów na tak, może jednak warto się nad tym zastanowić?

Może być nawet 100 na tak. Przecież widać gołym okiem, że u producenta jest tendencja żeby jak najmniej PR lądowało w schowku. Ten pomysł ma taką szansę wejścia w życie jak jeż przepłynięcia Pacyfiku.

Pomijam fakt, że nie po to jest rozdzielony system na paczki i pasek żeby sobie dowolnie przerzucać jak się komu spodoba. Skoro ktoś to tak zaprojektował to znaczy, że tego nie chciał.
 

DeletedUser19262

Guest
Ok, rozumiem, że pomysł nie przejdzie :) Zostaje mi za to zbieranina dzienna i tak w pasku już mam 100 pr :) Tylko idea ładowania paska 10 pr co godzinę nie ma teraz dla mnie sensu, za to dla graczy z najniższych epok jak najbardziej!

"żeby sobie dowolnie przerzucać jak się komu spodoba"
jan-maria-scyzoryk, przecież nie możesz przenosić z paska do inwentarza :)
 
Do góry