Pakowanie Pkt Rozwoju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3669
  • Data rozpoczęcia

Czy pakowanie PKT Rozwoju jest potrzebne ?


  • W sumie głosujących
    30

DeletedUser3669

Guest
Inwestując w perły innych zaczęła mi przeszkadzać jedna rzecz mianowicie brak możliwości "spakowania" posiadanych już pkt rozwoju w paczki takie jakie dostajemy z zadań gdzie nagroda są pkt rozwoju lub gdy mamy 1 miejsce w pomocy przy budowie perły nie trzeba by było już tracić pkt gdy osiągniemy ich maksymalna liczbę (10 w tym pasku) tylko je spakować i zostawić na później gdy będą nam potrzebne .
 

DeletedUser

Guest
Byłbym za, gdyby paczki nie były darmowe. Im wyższa epoka, tym paczka droższa. Ułatwienia nie powinny być za darmo.
 

DeletedUser3669

Guest
Byłbym za, gdyby paczki nie były darmowe. Im wyższa epoka, tym paczka droższa. Ułatwienia nie powinny być za darmo.

bez urazy jeżeli chodzi Ci o diamenty ale jest już tyle opcji gdzie trzeba płacić za ułatwienia (perły/budynki/kupowanie pkt/.... ) ze niedługo będzie trzeba płacić za samo logowanie gry dla mnie liczy się komfort i na tym opieram swój pomysł a jeżeli masz na myśli zwykle monety to oplata raczej jak już by miała być to raczej symboliczna albo coś w stylu obecnego systemu kupowania pkt co paczka to 50 monet więcej a nie jakieś udziwnienia co epoka to więcej to ma być proste/szybkie/mile/wygodne tak jak kupowanie klikasz na plusa i zdobywasz punkty przydało by się dodać drugi znaczek obok niego z opcja pakowania tego co już jest i po sprawie :)
 

DeletedUser

Guest
Ja bym widział to tak: Masz 10 pkt rozwoju na pasku, kupujesz paczkę i automatycznie masz 10 punktów. Jednocześnie z konta pobierana jest pewna ilość zaopatrzenia i monet. Dlaczego nie ma być za darmo? Jeśli nie masz towarów by coś odblokować to punkty powinny przepadać, a nie czekać aż je zdobędziesz. Przy perłach to by się przydało, ale ludzie zaczną je wykorzystywać do innych celów (odkładanie punktów na kolejną epokę, na badania itd).
 

DeletedUser4420

Guest
Jestem jak najbardziej na tak.Duże ułatwienie,małe straty,chociaż to byłoby takim bonusem :) Ale jednakże Robertolog podał dobre argumenty i ja wychodzę z czymś podobnym,ale jednak innym.
Każde 10 punktów badań dawałoby w paczce np.2
 

DeletedUser3669

Guest
jak na razie czekam jak się spodoba ten pomysł administracji wtedy się pomyśli co dalej nikt nie powiedział ze maja spełnić w 100 % to co napisałem ;p
 

DeletedUser

Guest
jestem za, najlepiej jeżeli ceną paczki była pewna ilość monet i zaopatrzenia. Nie sądzę, że było by to aż takie wielkie ułatwienie. Czasem nie ma się za co czy nie ma się danej ilości jakiegoś towaru aby odblokować dany szczebel w drzewku rozwoju i punkty przepadają a tak można by je pakować na później. Można wprowadzić ograniczenie ilości paczek na raz, np. max 5 paczek po 10 czyli nie można magazynować więcej jak 50 pkt rozwoju w inwentarzu.
 

DeletedUser314

Guest
jestem za, najlepiej jeżeli ceną paczki była pewna ilość monet i zaopatrzenia. Nie sądzę, że było by to aż takie wielkie ułatwienie. Czasem nie ma się za co czy nie ma się danej ilości jakiegoś towaru aby odblokować dany szczebel w drzewku rozwoju i punkty przepadają a tak można by je pakować na później. Można wprowadzić ograniczenie ilości paczek na raz, np. max 5 paczek po 10 czyli nie można magazynować więcej jak 50 pkt rozwoju w inwentarzu.

No ja mam np 120 punktów w inwentarzu ^^, i co zabierzesz mi je?
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie bardziej przemawia do mnie propozycja Gellarity'ego - ułatwienie nie byłoby aż tak duże jak w przypadku darmowego (czy za symboliczną opłatą) 'odkładania punktów na później'.

Mniej korzystna oczywiście, ale wymagałyby większego pomyślunku, planowania i strategii rozwoju, a przez to jest możliwa do zrealizowania.

Na pomysł w obecnej wersji jestem na 'nie'.
 

DeletedUser

Guest
No ja mam np 120 punktów w inwentarzu ^^, i co zabierzesz mi je?

Ja nie mam zamiaru Ci nic zabierać, miej sobie i 200 punktów w inwentarzu a nawet 1500 obyś tyle uzbierał. Te punkty otrzymywałeś za wykonane zadania a mi chodziło o to, że samemu nie można by było spakować więcej jak 50 punktów (swego rodzaju próg, żeby nie było pakowania w nieskończoność).

Poza tym patrząc na to wszystko wątpię, żeby takie "udogodnienie" przeszło przez administrację.
Nie ma sensu się wypowiadać.
Pozdrawiam
 
Do góry