[Badania] Paczki punktów rozwoju.

Czy zgadzacie się ze mną?

  • Tak

    Głosy: 0 0,0%
  • Mam lepszy pomysł...

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    22

Kumpalafumpas

Szlachcic zagrodowy
Ostatnio kilkukrotnie dostając paczki rozwoju z zadań, używałem je przypadkowo w badaniach. Otóż nie ma tam żadnej blokady, która by blokowała "zamrożonych" punktów w paczce. Mój pomysł byłby taki, żeby daną paczkę z punktami można było aktywować tylko w jeden sposób poprzez inwentarz, czyli tam gdzie ta paczka się znajduję, aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji.​
 

mastika

Wicehrabia
I wyobraź sobie wrzutkę w perłę rzędu tysiąca czy dwóch tysięcy punktów z paczek, ło panie :D No nie bardzo :)
 

Marik

Książę
Nie pomyślałeś ile to problemów spowoduje... Zeby po tym twoim ,,ulepszeniu,, wbić w jakąś perłę trzeba by było z 5 minut spędzić na tych paczkach. Naucz się pilnować co wydajesz i tyle
 
Nie rozumiem jak można "przypadkiem" wrzucić PR-y w technologie? Jeśli tam wchodzisz to nie wystarczy tylko kliknąć, by przypadkowo punkty PR się "same" wrzuciły. Nie, bo to jest tak dziwny pomysł że aż szkoda gadać.
 

mastika

Wicehrabia
@Duży i Zły , Oczywiście, że da się tam przypadkiem wydać paczki PR. Masz dwa przyciski, "użyj 1 PR" i "użyj [cały koszt technologii]" i nie ma tu okienka z potwierdzeniem chęci wydania PR jak w perłach. Lecą z paska, a to co zostanie z paczek. Myślę, że autorowi tematu wystarczyłoby potwierdzenie identyczne jak perłach i drugi raz się nie pomyli :)
 
Naprawdę nie rozumiem problemu. Tam naprawdę trudno kliknąć coś przypadkiem. Jeśli wchodzisz już w drzewko, to chyba w jakimś konkretnym celu? Jest wydaj 1 pra i wydaj 10, jak tu można coś przypadkiem kliknąć?
 

i.am

Baron
Ostatnio kilkukrotnie dostając paczki rozwoju z zadań, używałem je przypadkowo w badaniach. Otóż nie ma tam żadnej blokady, która by blokowała "zamrożonych" punktów w paczce. Mój pomysł byłby taki, żeby daną paczkę z punktami można było aktywować tylko w jeden sposób poprzez inwentarz, czyli tam gdzie ta paczka się znajduję, aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji.​

to było kiedyś, i to było po prostu tragiczne
 

Galwius

Szlachcic zagrodowy
Pamiętam jak kiedyś się robiło techno które kosztuje z 200PR
Powtórz 20 razy [ Wchodzisz do inwentarza, bierzesz paczkę, wychodzisz z inwentarza, wchodzisz w badania, wpłacasz dyszkę, wychodzisz z badań ]
Po prostu tragedia. Jak to zmienili, byłem wniebowzięty
 

Królo

Rycerz
Przecież nie można przypadkowo użyć zamrożonych paczek. Po 10pr można wrzucać tylko w badaniach. W perłę tak ale nie w badaniach. Poza tym jak pisali poprzednicy. Spoko w średniowieczu. A rób badania w przyszłościach albo kosmosie po kilkaset pr.
 
Do góry