[Zgłoszone] Paczki PR

  • Rozpoczynający wątek Użytkownik usunięty (13435)
  • Data rozpoczęcia

Podoba sie?

  • Tak

    Głosy: 29 93,5%
  • nie? Dlaczego?

    Głosy: 2 6,5%

  • W sumie głosujących
    31

DeletedUser

Guest
już wiem dlaczego ten pomysł :)
- gdy wymieniamy się dużą ilością paczek jest to męczące
- czasami na czacie ktoś proponuje duże zwroty ale zanim użyjemy paczki to ktoś inny nas ubiegnie

mimo wszystko jestem za :)
 

DeletedUser15149

Guest
to sie przydaje tez z tego powodu, ze dodajac pr z paczek poprzez pasek pr-ów zeruje sie czas przyrostu pr.
na przykład zostało nam 1 min do przyrostu pierwszego pr na pasku, dodajemy 10 pr, pasek sie zapelnia i znowu liczenie czasu do pojawienia sie pierwszego pr na pasku zaczyna sie od nowa.
pomysl dobry, bo mozna byloby korzystac z paczek pr bez patrzenia na pasek pr-ów czy przypadkiem za minute nie pojawilby sie 1 pr.

chociaż ja i tak uparcie bede powtarzal - niech zaczna dzialac dobrze opcje, ktore teraz sa. Pozniej nowosci. Rzecza, ktora jest, a ktora nie dziala jest tez przekazywanie prezentow innym graczom np. w postaci budynkow eventowych. Przydatne w gildiach do wspierania nowych graczy, budynkami, ktore dla kogos z jutra maja zerowe znaczenie, a dla kogos z zelaza moga dawac np. wiecej zlota niz wszystkie inne budynki razem wziete.
 

DeletedUser15149

Guest
nie ma takiej opcji. nie można dodawać pr z paczek bezpośrednio w drzewko technologiczne. musisz najpierw dodać pr z paczki do paska pr-ów na górze ekranu, a dopiero później wykorzystać pr w drzewku tech.
 

astrotaurus

Hrabia
Tylko że pomysł jest o PERŁACH, a tam opcja jest.
A ja widzę, że pomysł jest o [Innych]

nie ma takiej opcji. nie można dodawać pr z paczek bezpośrednio w drzewko technologiczne. musisz najpierw dodać pr z paczki do paska pr-ów na górze ekranu, a dopiero później wykorzystać pr w drzewku tech.
Przy drzewku jeszcze pół biedy, że nie trzeba z drzewka wracać do miasta....

to sie przydaje tez z tego powodu, ze dodajac pr z paczek poprzez pasek pr-ów zeruje sie czas przyrostu pr.
Wartp przypomnieć:
https://forum.pl.forgeofempires.com...anie-zegara-przydzialu-punktow-rozwoju.10763/
 
Ostatnia edycja:

astrotaurus

Hrabia
Generalnie jetem za. Na pewno pojawiały się już pomysły by na targu można było dobrać się do magazynu PR, każde usprawnienie w tym względzie przywitam z radością.
 
Ostatnia edycja:

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Racja, 3 razy czytałam i dalej o perłach, nie ma opcji w drzewku i było to już wałkowane w pomysłach.
Ja na razie dziękuje za opcje paczek w drzewku bo wcześniej trzeba było do inwentarza skakać, teraz można otworzyć techa i otworzyć paczki, okienka się ładnie nachodzą więc nie ma potrzeby zamykania, mieścimy się w 2 kliknięciach.
 

DeletedUser12062

Guest
Zdecydowane tak. Dorzucanie do drzewka jest dość ... uciążliwe ;)
 

DeletedUser17259

Guest
Świetny pomysł - jestem za !!!!! - jak mozn zagłosować na tak?
 
Do góry