[Zgłoszone] Paczki PR po 100 szt. lub suwak

Czy chcemy ulepszyć formę dodawania PR do pereł?

  • Tak! Chcemy paczek po 100 PR!

    Głosy: 10 41,7%
  • Tak! Chcemy suwaka do dodawania dowolnej ilości PR na raz do perły!

    Głosy: 20 83,3%
  • Nie... niech jest jak jest...

    Głosy: 1 4,2%

  • W sumie głosujących
    24

Kozzi

Szlachcic zagrodowy
Witam. Wysokie Arki stworzyły nowy problem - jak ktoś dodaje kilka tysięcy PR dziennie, musi poświęcić na to dosłownie kilka godzin (jeśli wykonuje zadania powtarzalne).

Proponuję stworzenie paczek po 100 PR lub suwaka do ręcznego ustawiania ilości PR, które chcemy umieścić w czyjejś perle.
 

DeletedUser15744

Guest
Pomysł świetny jestem jak najbardziej za suwakiem do pr
 

DeletedUser13205

Guest
paczki 50-100 PR jak najbardziej, to oszczędność czasu i prądu :)
pomysł jak najbardziej na tak :)

p.s. suwak za bardzo ułatwia sprawę :D
 

DeletedUser8110

Guest
Zdecydowanie pomysł godny realizacji w taki czy inny sposób. :) Zgłoszone. :)
 

DeletedUser15643

Guest
to może jeszcze na tym suwaczku dodać możliwość kupienia punktów z monety? bo jeśli chcę kupić 100 punktów, to ile razy muszę kliknąć? :)
 

DeletedUser15227

Guest
A czemu nie? Dopisałam do zgłoszenia. :)

Temat wałkowany jest nie tylko tu. Ostatnio podobny widziałem na becie. Wprowadzenie Arki powinno łączyć sie z wprowadzeniem paczek po min 50pr. Plus za zgłoszenie...choć tyle teraz ewentow że watpię czy ktoś znajdzie czas by to wprowadzić.
 

DeletedUser8110

Guest
Akurat na to czas powinien się znaleźć. :) Trzymamy kciuki. ;)
 

DeletedUser16730

Guest
No i czekamy już kilka miesięcy. Wiadomo już coś?

Wiadomo, że są pilniejsze sprawy jak uleczanie jednostek za diamenty...

A, na poważnie to kombinuje i kombinuje i nie mogę wykombinować dlaczego to nie rusza. Zakładam, że nie powinno ruszyć jeśli przyniesie producentowi mniejsze zyski, ale tutaj nie mogę wykombinować związku. Na Anno Online potrafili nawet swego czasu zrobić w zakładce łączenie paczek w większe czyli się da.
 

DeletedUser

Guest
mamy coś co nie jest aktywne i jak sądzę nie będzie ;) ikona "prezenty"
zamiast niej można tam wstawić "paczkomat" poniżej suwak gdzie możemy zagospodarować posiadane paczki od 2 pkt do 10 pkt
oczywiście powinny sie pojawić nowe paczki o nominale 20 pkt , 50 pkt i 100 pkt

paczkomat.png
 

DeletedUser17388

Guest
Moim zdaniem zamiast suwaka powinno być okienko w które wpiszę ile chcę wydać PR. Suwak wydaje mi się mało precyzyjny
 

DeletedUser2881

Guest
Witam,
w okienku się pomylić tez idzie, ale jestem za paczkami po 20 i 50 pr, żeby obie doszly,
chociaz nie wiem czy nasze wypociny tutaj maja sens bo co by sie nie zglaszalo pomyslow, problemów, efektow nie widac, wiele razu informowalem o problemach z handlem ktore sa do dzisiaj.
Gdyby pomysl a raczej rozwiniecie tematu paczek do max 50 by wypalilo to kazdemu gralo by sie znacznie lepiej
czy administracja gry ma mozliwosc wprowadzania takich "wartosciowych" zmian czy to tylko tyle ze gracze piszą problem / pomysł i na tym sie to konczy??
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
a nie lepiej byloby obok znaku + w danej perle dodać pole tekstowe w ktorym wpisujemy ile PR chcemy konkretnie dać?

oprocz tego po wpisaniu i kliknieciu "dodaj PRy" wszelkiego typu "resztki" powinny byc skonwertowane do paczek.

Przykład
gracz ma TYLKO 1000 paczek po 10 PR, 0 paczek 5PR i 0 paczek 2PR.

wpisuje 2004 PR klika dodaj. nastepnie istniejaca róznica paczkowa: 2010 - 2004 = 6 PR zostaje umieszczona w inwentarzu jako 3 x 2PR paczki zamiast byc dodana do paska PR.
 

DeletedUser2881

Guest
w tesktowym mozesz si epomylic i zamiast np 200 wpisac 2000 to wiesz za duze reklamacje by ludzie dawali;p
wolalbym paczki po 20,50,100
 

DeletedUser

Guest
zatem mam kontra propozycje:

paczki o następujących nominałach

- 2
- 5
- 10
- 20
- 50
- 100
- 200
- 500

dodać możliwość łącznia i rozkładania paczek na większe / mniejsze wartości.
 

DeletedUser

Guest
Przykład
gracz ma TYLKO 1000 paczek po 10 PR, 0 paczek 5PR i 0 paczek 2PR.

Nie jestem jeszcze na tym etapie gry, żeby mieć problem z tysiącami paczek po 10 PR każda :), dlatego wstrzymam się od głosu, ale pomysł wydaje się sensowny i logiczny, więc może tylko ułatwić całą grę i zabawę.
 

DeletedUser16939

Guest
jaki suwak? czy ktorys z was pomyslal cco stanie sie z opcja misyjna wydaj 99 pr i 200 pr ? Jedyna opcja wchodzaca jaka moze istniec to tylko i wylacznie wieksze paczki i licze na jakas szybka decyzje jak nie to niech ktorys z suportow sprubuje u mnie zrobic 1 poziom arki schodzi mi 2h czasu na wbiciu pr
 

DeletedUser

Guest
dlatego rozwiązanie pola tekstowego bedzie najlepsze - wbijasz ile chcesz.
najlepsze rozwiązanie.
a jesli sie inno uprze na paczki to chce zobaczyć:

- paczki 10 PR
- paczki 20 PR
- paczki 50 PR
- paczki 100 PR
- paczki 200 PR
- paczki 500 PR
- paczki 1000 PR.

z możliwością łączenia i rozbijania paczek.
 

Tbnfd

Szlachcic
"Moim zdaniem zamiast suwaka powinno być okienko w które wpiszę ile chcę wydać PR. Suwak wydaje mi się mało precyzyjny"

Też lepszy mi się wydaje pomysł z okienkiem do wpisywania ilości PR niż nieprecyzyjnym suwakiem, przy którym można by się "machnąć" za bardzo i w ten sposób wydać niepotrzebnie za dużo PR w cokolwiek, nie tylko w perły.

ad wpisu niejakiego Meydey : "w tesktowym mozesz si epomylic i zamiast np 200 wpisac 2000 to wiesz za duze reklamacje by ludzie dawali;p
wolalbym paczki po 20,50,100"

- nie będzie pomyłek, jeśli wpiisując automat będzie "rozdzielał" znaki co 3 cyfry, tak jak w kalkulatorach w windows czy w telefonicznych i zwykłych niektórych tj:
Zamiast 123456789 będzie automatem 123 456 789 albo 123'456'789 bądź np 123M 456k 789 [gdzie M i k jako "techniczne/informatyczne skrótu od Mega i kilo" wstawiały by się same po wpisaniu odpowiednich ilości cyfr, tj jak wpiszemy zaledwie 4-6 to wyskoczy tylko k, np 123k 456]

https://images84.fotosik.pl/615/61b43744e31ddca1.jpg - tak apropos PR
 
Do góry