Otrzymywanie wiadomości

  • Rozpoczynający wątek Adam B.M.G.
  • Data rozpoczęcia

Co wy uważacie

  • Na tak

    Głosy: 11 78,6%
  • na nie

    Głosy: 3 21,4%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy nie uważacie, że powiadamianie o otrzymanych wiadomościach jest " troszkę " słabe - myślę, że byłoby dobrze, gdyby ikonka zmieniała barwę w przypadku otrzymania wiadomości - na czerwony, zielony , czy inny kolor - czasem naprawdę nie widać - może niby głupota , ale uważam , że trochu by to urozmaiciło dyskusje między graczami
 

DeletedUser3787

Guest
Proszę sprecyzować o jakie "dykusje między graczami" chodzi? Czy chodzi o wszystkich graczy czy też graczy jednej gildii? Mnie bardziej irytują powiadomienia o nowych wiadomościach ukazujące się w najmniej pożądanej chwili [np: podczas zbierania produkcji ]
 

DeletedUser3014

Guest
Też bym wolał żeby zmiana ikonki była wyraźniejsza. I też mi nieco przeszkadzają te powiadomienia "w najmniej pożądanej chwili" - można by ustawić żeby jakiekolwiek powiadomienie było wyświetlane tylko jeśli gracz nie wykonywał żadnej aktywności (np. zbieranie produkcji) od np. 5 sekund.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o Ta kopertę wiadomości która się rozjaśnia jak dostajemy wiadomość od kogoś ,to jestem zdecydowanie na tak .Zmiana na inny kolor lub powiadomienie o dostaniu wiadomości,lub jakiś znacznik w widocznym miejscu
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie chodzi o tą kopertę - czsaem miga tak nie wyraźnie, że nic nie widać , a w innym kolorku , by się rzucało w oczy - co do wiadomości z " wyskakującym gostkiem " to też mnie wpieniają , ale głownie chodziło mi o kopertę
 

DeletedUser3220

Guest
mówiąc w skrócie - TAK
też czasem nie zauważam, że tam mryga
 
Status
Zamknięty.
Do góry