Otrzymywanie punktów

  • Rozpoczynający wątek filipek42333
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Za co tak naprawdę otrzymujemy punkty w tej grze? Już od dawna nurtuje mnie to pytanie. Oczywiście wiem, że za budowanie różnych obiektów, udział w turniejach PvP. Ale coś poza tym...?
Pozdrawiam!
 

DeletedUser971

Guest
Budowa budynków, walka, zbieranie zaopatrzenia i złota.
 

DeletedUser2383

Guest
(Wyprodukowane zaopatrzenie + złoto)/300 + punkty z pvp /500 ; z tego co pamiętam.
 

DeletedUser971

Guest
Zebrane zaopatrzenie dzielimy przez 300
punkty walki dzielimy przez 50
 

DeletedUser971

Guest
Co do budynków to wspomniałem w pierwszym poście :) monety również ale pisząc post powyżej zapomniałem znów je wspomnąć :).
 

DeletedUser2383

Guest
TO by było dziwne, ale prawdziwe bo zburzyłem legionistów postawiłem ciężka piechotę i spadłem w rankingu o 1 miejsce ;/ (albo to błąd w naliczaniu)
 

DeletedUser8

Guest
Co do punktów za budynki, każdy budynek ma swoją wartość, ale szczerze mówiąc nie wiem na podstawie czego została ustalona ich punktacja.
 

DeletedUser1724

Guest
Hmm, a mi cały czas wydawało się iż punktacja za budynki jest brana za wydane dobra materialne (młotki/zaopatrzenie/Diamenty) niż jakaś stała wartość danego budynku :p
 

DeletedUser1913

Guest
a czy jest planowane rozdzielenie rankingu na kilka innych ? (osobno walki i osobno rozwój )
 

DeletedUser

Guest
Hmm, a mi cały czas wydawało się iż punktacja za budynki jest brana za wydane dobra materialne (młotki/zaopatrzenie/Diamenty) niż jakaś stała wartość danego budynku :p

Są budynki, które całkiem sporo dają ;D

Ale już mam wystarczające zadowolenie, więc nie opłaca mi się dla głupiego rankingu walić ;D
 

DeletedUser2383

Guest
To zgadza się mogłem stracić ranking
98- legioniści
budynek opancerzonej piechoty -16570 zł/12850 mł = 29420 /300 =98,0(6)
172- budynek opancerzonej piechoty
x- moje obecne punkty.

czyli : x-98-98+172 = x - 24, czyli straciłem punkty ...
 

DeletedUser

Guest
ja z tego co się zorientowałem (ale nie do końca jestem przekonany) to że pkt dają na podstawię zadowolenia (im więcej zadowolenia tym więcej punktów) według ludności (im więcej ludności zabiera dany budynek tym więcej punktów) itd.

edit:

teraz przeczytałem watęk danifae jednak trochę się mylę bo alchemik mniej wymaga ludności od zakładu szewskiego a daje więcej pkt

ogólnie nie bierzcie pod uwagę tych moich wypocin idę dalej pić piwko:haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1913

Guest
http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=1946&p=15809#post15809

Wrzuciłam tu punktację budynków : )

Rankingi oddzielne przecież są, turniejowe i ogólne.
Co to za rozdzielenie haha
Ja na niecały miesiąc zawiesiłem walki i skasowałem budynki wojskowe z braku czasu ale punktów rozwoju nie tracę i osadę mam bardzo rozwiniętą ,przez ten czas z 2 miejsca spadłem na 17 i w tym globalnym rankingu ważniejsze są walki a nie budynki.
Wspomnę jeszcze że u nas na kontynencie zostało nas 18osób i spadanie w rankingu było by nieuniknione nawet jak bym walczył.
Dlatego ranking powinien być rozdzielony za same budynki i zbieranie monet ,zaopatrzenia a walki osobno
 

DeletedUser1913

Guest
Masz ranking według medali przecież ;)
no ale mnie ranking medali nie obchodzi tylko to że w rankingu rozwoju są wtrącone walki i za nie jest przyznawane najwięcej punktów a każdy na kontynencie ma inną liczbę graczy i to jest niesprawiedliwe.
 

DeletedUser2383

Guest
no ale mnie ranking medali nie obchodzi tylko to że w rankingu rozwoju są wtrącone walki i za nie jest przyznawane najwięcej punktów a każdy na kontynencie ma inną liczbę graczy i to jest niesprawiedliwe.

Akurat 1 raz muszę się z nim zgodzić, ja mam tylko 45 osób na kontynencie, a niektórzy to i po 80, a są w tej samej epoce... i jaka tu sprawiedliwość ???

Dlatego jak się ustali mniej- więcej sytuacja w wieży to odpuszczam granie na maxa, bo tylko jednostki i surowce na nie tracę, a medale i tak wpadną ...
 

DeletedUser1913

Guest
Bez tomecka jest nas już 17 osób na kontynencie i pewnie dlatego z gry zrezygnował bo przyjaciele z support go olali w tej sprawie
 

DeletedUser

Guest
Za niedługo dojdą nowi ;) Nie ma co panikować, tylko czekać na łączenie kontynentów.
 

DeletedUser1724

Guest
Sprawiedliwość nie istnieje :D Jeszcze do tego nie doszliście ?? ^^
 

DeletedUser1913

Guest
Sprawiedliwość nie istnieje :D Jeszcze do tego nie doszliście ?? ^^

ja tam jestem Pesymistą od urodzenia więc się nawet nie czaruje że będzie lepiej hehe
Wiadomo że twórców gry i ludzi z supportu interesuje tylko wyciąganie z nas kasy a to że gra jest niesprawiedliwa jest już nieistotne bo z tego kasy im nie przybędzie haha
Zrobili czat haha oni chyba czatu nie widzieli:p, to co teraz wypocili to są wiadomości masowe a nie czat :haha:
Dlatego też ja nie będę zgłaszał żadnych błędów w grze i nie będę nabijał im kieszeni a kiedyś się wydawało miesięcznie kilka złotych ;}
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1724

Guest
ja tam jestem Pesymistą od urodzenia więc się nawet nie czaruje że będzie lepiej hehe
Wiadomo że twórców gry i ludzi z supportu interesuje tylko wyciąganie z nas kasy a to że gra jest niesprawiedliwa jest już nieistotne bo z tego kasy im nie przybędzie haha
Zrobili czat haha oni chyba czatu nie widzieli:p, to co teraz wypocili to są wiadomości masowe a nie czat :haha:
Dlatego też ja nie będę zgłaszał żadnych błędów w grze i nie będę nabijał im kieszeni a kiedyś się wydawało miesięcznie kilka złotych ;}

I Like it :D :D :D :D :D
 
Do góry