Ostrzeżenie przed Gildią Everest Serwer K

Cypiss

Szlachcic zagrodowy
Pamiętam tę sytuację :D Az musiałem założyć konto na forum zeby skomentować ... Everest był gildią coś znaczącą jakiś czas temu (przekombinowali z fuzją) i pewnie można się czepiać zarządu o małostkowość, ale to jaka g*wnoburza się uskuteczniła w wykonaniu MaskedWolfa na globalu to zapamiętałem :D Zazwyczaj na K uszczypliwosci lecą miedzy top3 gildiami , a ten kolega wjechał i przez około tydzien przypominał o sobie (nie tylko ostrzegając przed daną gildia, ale też robiąc personalne wycieczki w stosunku do Korony :p)

Tutaj przynajmniej nie wyzywa :)

Gracz spędził w gildii miesiąc, wiec domyślam sie, że taryfy ulgowej i sentymentów nie było....
 

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
Pamiętam tę sytuację :D Az musiałem założyć konto na forum zeby skomentować ... Everest był gildią coś znaczącą jakiś czas temu (przekombinowali z fuzją) i pewnie można się czepiać zarządu o małostkowość, ale to jaka g*wnoburza się uskuteczniła w wykonaniu MaskedWolfa na globalu to zapamiętałem :D Zazwyczaj na K uszczypliwosci lecą miedzy top3 gildiami , a ten kolega wjechał i przez około tydzien przypominał o sobie (nie tylko ostrzegając przed daną gildia, ale też robiąc personalne wycieczki w stosunku do Korony :p)

Tutaj przynajmniej nie wyzywa :)

Gracz spędził w gildii miesiąc, wiec domyślam sie, że taryfy ulgowej i sentymentów nie było....
I Bardzo dobrze w takiej gildii i tak bym nie chciał być , Bo tam przymilaja się do kory kulturalnie mówiąc a jak napiszesz ze ci cos nie pasuje bezposrednio jej to zrobi ona zamieszanie po czym wszyscy "lizu lizu". Spełniasz powyzej wymogów na urlopie- źle bo jedno zrobiłeś zeby i tak gildia cos zyskała a drugiego nie ruszyłeś bo nie dałeś rady. Polecam na urlopie najlepiej nic nie robic w foe bo jeszcze cie kickną xD.
Do Kory miałem prenesje bo skłamała na ogólnym jezeli czytałes to wiesz o tym , chyba ze nie czytałeś a się udzielasz.
 
I Bardzo dobrze w takiej gildii i tak bym nie chciał być , Bo tam przymilaja się do kory kulturalnie mówiąc a jak napiszesz ze ci cos nie pasuje bezposrednio jej to zrobi ona zamieszanie po czym wszyscy "lizu lizu". Spełniasz powyzej wymogów na urlopie- źle bo jedno zrobiłeś zeby i tak gildia cos zyskała a drugiego nie ruszyłeś bo nie dałeś rady. Polecam na urlopie najlepiej nic nie robic w foe bo jeszcze cie kickną xD.
Do Kory miałem prenesje bo skłamała na ogólnym jezeli czytałes to wiesz o tym , chyba ze nie czytałeś a się udzielasz.
skończ ten cyrk i ciesz się, że Ci bana nie dali. :?
Temat do zamknięcia, wałkowany 4 razy, każdy zdążył przeczytać. :zzz:
 

Masked Wolf

Szlachcic zagrodowy
skończ ten cyrk i ciesz się, że Ci bana nie dali. :?
Temat do zamknięcia, wałkowany 4 razy, każdy zdążył przeczytać. :zzz:
Nie skończę jest takie coś jak wolność słowa. Nie ty o tym decydujesz czy temat jest do zamknięcia czy nie.
Bana mi nie dali bo sam wyszedłem 3 razy pisałem to była moja decyzja , bo po co siedzieć w gildii która nie szanuje swoich gildian.
Cyrk - najpierw dowiedz się co to znaczy, a potem używaj tego słowa.
 
Ostatnia edycja:

deliryk

Wicehrabia
gdybym cie nazwal ****** (wstaw sobie dowolne brzydkie slowo) i powiedzial, ze jest wolnosc slowa to tez byloby ok? nikt by nie mogl mi nic zrobic bo wolnosc slowa?

co z tego, ze mogles miec racje, jak do nas - osob niepowiazanych ze sprawa odzywasz sie tak, jakbysmy to my byli winni i nie chcesz przyjac dobrej rady, ze po prostu niepotrzebnie robisz ferment, sam sie spalasz i denerwujesz
bo nikt sie problemem kompletnie nie przejmuje a bardziej komentuja twoje zachowanie
 
Ostatnia edycja:
Do góry