Osiągnięcia w grę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11758
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz ten pomysł

  • Tak

    Głosy: 14 60,9%
  • Nie

    Głosy: 5 21,7%
  • brak zdania

    Głosy: 4 17,4%

  • W sumie głosujących
    23

DeletedUser11758

Guest
Nie których grach możemy zdobywać osiągnięcia . Dzięki temu gra jest ciekawa i zdobywanie osiągnięć w grze daje dobrą zabawę i jest powodem do dumy że tyle ich mamy. Przydały by się w tej grze . Dzielą się na 3 kategorię . 1 Stałe i każdy je zdobywa. Dostajemy je za przejście do nowej epoki , przejście samouczka , zbudowanie pierwszego budynku , jednostki , zebranie pierwszej produkcji , przejście eventu , pierwsza motywacja .2 Ekonomiczne . 3 Militarne . Możemy ustawieniach zdecydować czy inne osoby mogą zobaczyć nasze osiągnięcia. Gra stanie się ciekawa. Na konsolach możemy zdobywać osiągnięcia i ten pomysł był genialny. Sprawdził się na konsolach to sprawdził by się w tej grze.
 

DeletedUser6586

Guest
Było chyba coś podobnego zgłoszone: https://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=5296
Nie chce mi się teraz szukać, ale z tego co pamiętam pomysł z osiągnięciami podoba się twórcom gry i kiedyś może go wprowadzą, ale teraz mają inne priorytety. Ktoś kiedyś pisał, że InnoGames jak już wprowadzi wszystkie epoki, dopiero wtedy bardziej się skupi na "dopieszczaniu" gry- dodatki, poprawki itp. Teraz już wiemy, że tzw. epok może być nieskończenie wiele i niczego nie możemy być pewni. Dziesiątki fajnych pomysłów od graczy czeka latami na realizację i nie za specjalnie wiele dzieje sie w tym temacie. Pozostaje czekać i zadowolić się tym co jest.
 

DeletedUser3220

Guest
Czy dałoby radę przepisać to na zrozumiały polski?
 

bartekmod

Książę
tylko wprowadzanie tego w obecnym stadium gry trochę mija się z celem...
Osiągnięcia technologiczne, mapowe od razu mi zaliczy wszystkie.
A żeby zaliczyć "wznieś X" gdzie jest to budynek 10 epok poniżej mojej nie będę przecież burzyć zabudowań by znaleźć na to miejsce
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Troszkę za późno na takie dodatki, mi osobiście jest obojętne, na konsolach tego nie lubię, tutaj zapewne też nie polubię. Chyba że wprowadzą coś śmiesznego dla wszystkich, nie takie poważne medaliki ale na przykład takie tytuły jak na forum za wysyłanie wiadomości, za atakowanie podobnie, nic co by krzywdziło graczy z niskich epok lub wysokich za to że są w danym stadium gry gdy dodają ulepszenie.

Także obojętne mnie to, byle była opcja nie pokazuj.
 

DeletedUser15092

Guest
Taki pomysł, to właściwie można samemu zrobić. Weź kartkę, napisz jakieś osiągnięcia, które będziesz chciał osiągnąć i już :D
A można by nawet w jakimś temacie podyskutować, jakie by to miały być osiągnięcia
 

DeletedUser11758

Guest
Za osiągnięcia powinniśmy dostawać specjalne nagrody . Odkrywca Ameryki - za odkrycie Ameryki dostajemy pomnik Kolumba . Pogromca Indian - dostajemy Totem . Rycerz Południa - Za pokonanie Północy dostajemy Flagę Konfederacji . Pogromca Południa - Dostajemy Pomnik Lincolna. Święty - za zbudowanie Kościoła dostajemy Krzyż który możemy postawić obok Kościoła . Te pomniki prócz zdobienia naszego miasta są też powodem do dumy że wykonaliśmy te zadania i inni gracze mogą oglądać nasze pomniki . Zainspirowała mnie gra Asasyn . 3 części tej gry za zadania myśliwskie dostajemy zwierzęta które upolowaliśmy i później możemy naszej siedzibie je oglądać . 4 części za wyzwania lub osiągnięcia dostajemy figurki . Ten pomysł się sprawdził .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
jeszcze by można zrobić w rankingu kto np ma najwięcej ukończonych osiągnięć :)
 

DeletedUser8110

Guest
Tego typu osiągnięcia są typowe dla aplikacji mobilnych i zostały przez nas niedawno dodane właśnie do aplikacji mobilnej FoE. :) Nie dają one jednak żadnych konkretnych nagród w grze, a jedynie radość ze zdobytego tytułu widocznego po stronie Gier Play/Game Center . :)

Dlaczego mamy nagradzać po raz kolejny działanie, za które raz już otrzymano nagrodę? Podbijając sektor otrzymujesz monety/zaopatrzenie/rozszerzenie terenu/dostęp do wieży... Do tego, często za podbicie danego terenu możesz otrzymać nagrodę z zadania... To jeszcze trzecia nagroda za ukończenie danej mapy? Hmm... Nie za dobrze by było? :D
 

DeletedUser12464

Guest
Czemu nie, wreszcie zobaczyłbym "rywalizację" o której wiele osób tu na forum pisze, a której normalnie nie widać. Na tak.
 
Do góry