Osady kulturowe - dyskusja

ZjemCię

Wójt
Ktoś mi usunął komentarz i nawet nie poinformował.

Kolejne tanie mięso w postaci osady kulturowej zostało rzucone.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Kolejne tanie mięso w postaci osady kulturowej zostało rzucone.
Fajne funkcje zwłaszcza ten handlarz. Można zdobyć towary bez produkcji, Nie wiem jak będzie dalej ale pierwsza oferta to po 14 towaru japońskiego za:
5 różnych po 1, 3 szanse.
Co 24 godziny trzy oferty.
Zapewne zrobię dwa razy dla emisariusza z 1 PR i pożegnam Japonię.
 

OliverJr.

Hrabia
Te towary pod negocjacje to rozumiem z aktualnej epoki a nie z Japonii? Ile czasu później pojawiły się Wikingi jak ruszyły na testowym?
 

kasia2389

Arcyksiążę
Towary zwykłe, nie jestem pewien czy tylko z epoki, tak jak to w negocjacjach bywa.

Ogłoszenie o Wikingach na testowym jest z 5 listopada ubiegłego roku.
 

OliverJr.

Hrabia
Tak pytałem o Wikingi, aby mniej więcej wiedzieć kiedy Japońce ruszą. Ile dni po starcie na testowym

ps Kombinuje zbytnio, proste pytanie, kiedy to może ruszyć na live
 
Ostatnia edycja:

hddk

Hrabia
System tak, ale kwestia balansu :) Póki co wydaje się że w Japończykach jest nieco wolniejszy start, bo rozszerzenia kosztują minimum 8 surek, a pierwszy budynek produkcyjny ma 3x4. Pierwszy ołtarz też większy niż w Wikingach, bo 2x3. Podstawa to szybko zrobić pierwsze 6 zadań i odblokować handlarza.
 

OliverJr.

Hrabia
Nie mają problemu z balansowaniem w trakcie rozgrywki ;) Powinno być szybciej, zredukowana liczba wiosek do 13 + handlarz. Tabele kosztów rozszerzeń pasuje zapoznać
 

ZjemCię

Wójt
Nie mają problemu z balansowaniem w trakcie rozgrywki ;) Powinno być szybciej, zredukowana liczba wiosek do 13 + handlarz. Tabele kosztów rozszerzeń pasuje zapoznać
I tak lepiej zaczekać z robieniem tego :D Znam jeszcze kilka osób które po "rekompensacie" po ostatniej wiosce postanowiło zakończyć przygodę z INNO, ale znam tez osoby które jednak zostały i grają dalej - jednak jak zobaczyły jak to wygląda i jakie są nagrody stwierdziły że nawet nie będą zaczynać :D A wiadomo że to nie są wszyscy gracze i większość nie wie że coś się pojawiło.
Tak więc popularności zbyt dużej nie wróżę - ergo , możliwe że znów coś zmienią pół roku po wprowadzeniu :haha::haha::haha::haha:
 

DeletedUser20535

Guest
Hej:)
Tak sobie myślę...
Czy nie powinno być czasem tak, że po przerobieniu tych 15stu wiosek, zmeiszczenie się w pierwszym czasie nie powinno stać się łatwiejsze a nie trudniejsze?
Po tej 15stej wiosce albo liczba surowców na oblokowanie powinna się znacznie zmniejszyć albo premiowany czas powinien zostać wydłużony.
 

DeletedUser20898

Guest
Hej:)
Tak sobie myślę...
Czy nie powinno być czasem tak, że po przerobieniu tych 15stu wiosek, zmeiszczenie się w pierwszym czasie nie powinno stać się łatwiejsze a nie trudniejsze?
Po tej 15stej wiosce albo liczba surowców na oblokowanie powinna się znacznie zmniejszyć albo premiowany czas powinien zostać wydłużony.

Czyli myślisz to samo co wszyscy gracze, musisz czekać na dalsze rozwiązanie Inno. Niestety lub stety gra jest zbudowana tak jak jest. Nie dogodzisz wszystkim, a to co logiczne, nie zawsze jest dobre. Tutaj chodzi raczej o to, by ludzie nie spamowali sobie dodatkowymi PRami z wioski. Cała gospodarka firmy polega na diamentach, raczej mało osób kupuje PR za diamenty, ale jednak dużo osób wydaje diamenty na walutę eventową, co za tym idzie, waluta eventowa wydawana jest na nagrody dzienne typu Świątynie Reliktów, które dają PR. Rozumiesz to koło?

Drugim moim tokiem rozumowania jest to, iż za niedługo wchodzi nowa osada i gdyby nagordy za jej ukończenie były podobne, a ona stawała się trudniejsza, ludzie mogliby tej nowej nie robić, pozostając przy starej ze względu na zysk. Jednym słowem: Gospodarka.
 

DeletedUser20535

Guest
Mi nie o pr chodzi tylko o fragmenty ....
ale pewnie masz racje, ze gdyby bylo zbyt latwo malo osob robiloby kolejna osade
 

DeletedUser17535

Guest
Ja robię ostatni raz wioskę wikingów i koniec.
Pierwsze podejścia to było lekkie wchodzenie w miarę regularnie do gry, aby wyrobić się w pierwszym terminie.
Po zrobieniu 15 podejść muszę bardzo regularnie zbierać, aby się wyrobić.
Jednocześnie jest już yggrasil i jedyną nagrodą jest kawałek kamieni. Za dużo wymagań dla zbyt małej nagrody, aby warto było kontynuować.
 

DeletedUser20939

Guest
Japońców ukończyłem 16 razy... efekt.. .3 dojo i shinto na max. Przyjemniej się gra niż w wikingach ( zwłaszcza po zmianach :/ ). Dla mnie najprzyjemniej dla gracza opracowana wioska. Mam nadzieje Egipt bardziej nie sp..... skopią.
 

Sanct

Szlachcic zagrodowy
takie pytanie. Czy jak zrobię wikingów to mogę potem zachować Yggdrassila i zrobić feudalną japonię i mieć obie nagrody z osad kulturowych, czy też jakoś utracę starszą nagrodę?
 
Do góry