Osady kulturowe - dyskusja

DeletedUser17802

Guest
Mogliby w koncu podawać godziny rozpoczęcia eventów i wydarzeń, bo tak za każdym razem jest taka sama zabawa.
 

DeletedUser17155

Guest
Czy mozna sprawdzić po uruchomieniu osady jaką nagrodę wybrało się na początku?
 

schwimmen

Wójt
Czy budynek podłączony do ratusza w osadach nie powinien nie potrzebować drogi? Tak chyba jest w normalnym mieście?
 

hddk

Hrabia
@migueltopo Kolejność nagród jest ustalona, nie wybierasz niczego. W osadzie jak klikniesz na złotą skrzynkę, jest pokazana nagroda za aktualną osadę. Są to na przemian poziomy drzewka i emisariusze. Dodatkowo jak się zmieścisz w limitach czasu, dostaniesz 9 (6+2+1), 3 (2+1) lub 1 fragment runów.
 

kirrax22

Szlachcic zagrodowy
No nie całkiem, praktycznie co drugi dzień, a nawet częściej można z wikingów wyjąć 25PR.
Na początku było częściej, ale się zorientowali, i po przerwaniu trzeba odczekać 24 godziny.
wiesz ja mam ponad 200 ptk z osady normalnie po rozbudowie perel dociagne do 1k moze wiecej myslisz ze te ptk sa do czegos potem potrzebne a nie mam jeszcze ostatniej epoki i gildia nie ma rozwinietego do konca panelu jesli osada daje tylko to co napisali to jest to strata czasu a nagrody z emisariuszy no moze dla osob na poczatkowych lvl sa fajne ale dla reszty to tylko strata czasu trzeba bylo zrobic cos co daje do epoki i to porzadne bonusy jednostka z epoki nim nie jest alkatraz rozbudowac habitat rozbudowac wstawic po jednym wojskowym i z wojskiem nie ma co robic sprawdzilem na tescie. Dla mnie bezuzyteczny update dolaczy do poszukiwacza, dziennych i podbijania mapy gildii
 

kasia2389

Arcyksiążę
Bardzo interesujące:

W zadaniu proszą o świątynie
Co tam jest to "TANIE"?

upload_2019-1-3_19-43-9.png

A zbudować trzeba dwa ołtarze:

upload_2019-1-3_19-43-44.png


I 25 PR przytulonych i czekam:

upload_2019-1-3_19-46-27.png
 
Ostatnia edycja:

shelian

Zespół FoE
Community Manager
Co tam jest to "TANIE"?
upload_2019-1-3_20-6-7.png
Źródło: https://sjp.pl/tan


W zadaniu proszą o świątynie

index.php


A zbudować trzeba dwa ołtarze:

index.php
Dzięki. Przy najbliższej aktualizacji będzie poprawione.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Tylko w ten sposób nigdy nie ukończysz osady :D
Jest mi bardzo przykro, że to Cię martwi, ale mam dla Ciebie i dobra wiadomość, na jednym ze światów (C) ukończę co najmniej dwa razy.

A czy ten tan nie powinien być z dużej litery, w końcu trochę szacunku należy się Tanowi za to co robi dla Wikingów.
 

Von Grun

Wicehrabia
A prawdą jest też, że jak na początku nie weźmie się rozszerzenia za diaxy to można se pogwizdać?
 

schwimmen

Wójt
To może dodam coś od siebie. Jeśli najedziesz na rozszerzenia terenu to tekst na czerwono(mówiący, że rozszerzenie zniknie przy kolejnej rozgrywce z osadami) jest po angielsku.
 

DeletedUser8553

Guest
Działa mi na nerwy kolorystyka. Nie widzą, gdzie mam już postawione drogi. Jak dla mnie, przez tą kolorystykę,osada jest mało przejrzysta.
 

DeletedUser20639

Guest
Nie jest to prawdą, pogwizdać możesz w każdej chwili oczywiście o ile nie zabrania Ci tego umowa lokatorska.
Ponawiam bo zatrzymałem się na 5 zadaniu bez możliwości rozbudowy. Czy jedyne rozwiązanie to rozszerzenie za diaxy?
 

DeletedUser20640

Guest
Podpowie ktoś jak zrobić pierwsze rozszerzenie terenu
 
Do góry