osada wikingów - takie tam oszustwo

Status
Zamknięty.

Linko

Szlachcic
właśnie wykasowałem gotowa osadę wikingów za która miał być emisariusz. Kiedy już dotarłem do 1000 pkt dyplomacji,
zbudowałem sale miodowa, to podnieśli poprzeczkę na 1200 punktów. Wcześniej kazali zbudować 6 budynków kulturowo towarowych ( prod. toporki, bestie itp.) Więc zabrakło po prostu miejsca na co innego .
Harowałem parę dni z wywalonym ozorem a tu na koniec oszustwo. No zmotywowaliście mnie chłopcy z FOE do działania. - bardzo.
 

Linko

Szlachcic
Na forum zostało to już wcześniej opisane, najpierw robi się dyplomację, a potem stawia domki i budynki towarowe.
https://forum.pl.forgeofempires.com...y-kulturowe-dyskusja.16546/page-5#post-197339

W pierwszej osadzie były dokładnie takie same zadania i Ci się udało, co się stało? Pomroczność jasna?

Dziękuję za odpowiedź: Więc tak:
1.
w końcu udało się zrobić osadę wikingów. Problem polegał na tym, że
kiedy zrobiłem 1270 punktów dyplomacji i chciałem usunąć świątynmie aby zyskać miejsce - TO -
punkty dyplomacji się również kasowały z paska dyplomacji i spadłem poniżej 1000 zanim się zorientowałem że punkty się kasują !!!!. Ale nie wiedzieć dlaczego po kilku godzinach punkty dyplomacji pozostały na swoim miejscu tzn. przestały się kasować wraz z usuwaniem świątyń.
- NIE rozumiem dlaczego od razu tak się to nie chciało utrzymać tylko się punkty dyplomacji usuwały.
W ten sposób ze 2 tygodnie temu wywaliłem do kosza na śmieci dwie osady wikingów, zbudowane na czas . Nie rozumiem dlaczego tak się stało.
1. Zadania są takie same ale w pierwszej osadzie wikingów nie było takiego zagrania żeby zrobić dodatkowo 200 punktów .
2. Pomimo że zadania są takie same to budując równolegle w 2 światach osady , to na jednej odblokowanie było tańsze od drugiego świata. Ilość kłów bestii była różna w tym samym poziomie, zadaniu czy jak by to zwał.
_
nadal pozostaje dla mnie niejasne - i nie jest to pomroczność jasna! -
dlaczego punkty dyplomacji się również kasowały z paska dyplomacji przy kasowaniu świątyń (usuwaniu ich) i
nie wiedzieć dlaczego po kilku godzinach punkty dyplomacji pozostały na swoim miejscu tzn. przestały się kasować wraz z usuwaniem świątyń.
 

DeletedUser20713

Guest
Koszt zadań jest losowy, za każdym razem inny, a punkty dyplomacji spadały ci ponieważ usuwałeś świątynie, które je dają tym samym zmniejszając ich ilość
 
Status
Zamknięty.
Do góry