Osada Wikingów - psujecie przyjemność gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20108
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser20108

Guest
Witam, dużo ostatnio słychać o graczach którym odechciewa się grać poprzez dodawanie kolejnych rzeczy do klikania i których już przestało bawić mechaniczne klikanie coraz to nowych rzeczy.
Teraz padło na osadę wikingów:
"Dostosowaliśmy ostatnie zadanie w kulturowej osadzie Wikingów, aby wymagała zebrania wszystkich towarów danej kultury, a także miedzianych monet."
Czy poprzednie zadania nie wymagają produkcji towarów i monet? Wymagają.
Do ostatnich techów każdy sobie robił zapas towarów i potem usuwał budynki, aby nastawiać dużą ilość totemów aby uzyskać wymagane zadowolenie. Teraz po zrobieniu tego trzeba pousuwać wszystkie te totemy aby zrobić z powrotem miejsce na produkcję... wg twórców gry gracze naprawdę nie mają już co robić?
To jest zmiana zdecydowanie na minus i powodująca jeszcze większe zniechęcenie graczy do osady wikingów, którą i tak wielu po prostu odpuściło.
No chyba, że o to właśnie chodziło
 

Borisel

Hrabia
W ostatnim zadaniu wymaga się zebrania 2500 miedziaków oraz 10 towarów każdego rodzaju . Nie ma nic wzmianki o zdobyciu punktów kultury - i mam nadzieję , że nie ma teraz tego wymogu bo w miejsce tych budynków posiadam produkujące towary . Ale to jest głupie dla nas jako graczy - bezsensowna klikanina . Dla twórców to cóż - money money money .
 

DeletedUser20108

Guest
Gdyby to jeszce było "posiadaj x towarów i monet" ale trzeba zebrać czyli kolejna "durnego robota"
 

DeletedUser20205

Guest
W ostatnim zadaniu wymaga się zebrania 2500 miedziaków oraz 10 towarów każdego rodzaju . Nie ma nic wzmianki o zdobyciu punktów kultury - i mam nadzieję , że nie ma teraz tego wymogu bo w miejsce tych budynków posiadam produkujące towary . Ale to jest głupie dla nas jako graczy - bezsensowna klikanina . Dla twórców to cóż - money money money .
Nie ma, ale do odblokowania sali miodowej wciąż potrzebujesz 1000 dyplomacji, a jest to niemało.
 

piotresz

Hrabia
W ostatnim zadaniu wymaga się zebrania 2500 miedziaków oraz 10 towarów każdego rodzaju . Nie ma nic wzmianki o zdobyciu punktów kultury - i mam nadzieję , że nie ma teraz tego wymogu bo w miejsce tych budynków posiadam produkujące towary . Ale to jest głupie dla nas jako graczy - bezsensowna klikanina . Dla twórców to cóż - money money money .

Zaliczyłem na Becie ostatnie zadanie, właśnie te 2500 miedziaków i 4x po 10 towarów. Dyplomacja już niepotrzebna.
 

DeletedUser20108

Guest
Ale miejsce pod te budynki towarowe potrzebne, więc trzeba pousuwać dyplomację z miasta
 

Enkidu

Rycerz
niby zmienili czasy budowy tych najbardziej drażniących budynków, ale z drugiej strony cykl 8-godzinny jest dla mnie naturalny (przed pracą, przed wyjściem z pracy, przed północą). Oczywiście skrócony czas na budowę wiochy też robi swoje - bez palenia diaksów nie poleci. Miałem tak dograną strategię, aby ostatnie trzy zadania rozliczyć w pięć minut. Teraz już tak łatwo nie ma. Żart, żart i żart.
 
Status
Zamknięty.
Do góry