Osada kulturowa - Aztekowie - dyskusja

Mark R

Wójt
@Endrius69, wiem o co Ci chodziło, ale dziwnie postawiłeś pytanie, bo wyraźnie określałem na jakich zasadach wykonałem te 100 gier.
Teraz pograłem na zasadach z 12 towarami i 13 podejściami, to kilkudziesięciu próbach (dokładnie nie wiem, bo już nie liczyłem podejść),ze 3 razy udało mi się znaleźć 10 a raz 11.
 

Mark R

Wójt
@hdx1234 - eee przesadzasz. Kończę pierwsze podejście, które nie zostało dobrze rozpracowane a i tak skończę przed czasem. Kolejne wioski na pewno da radę robić szybciej.
Z pierwszych założeń wychodziło mi ok. 5 miesięcy i myślę że spokojnie przed wiosną skończę.
 

Tomi2xl

Szlachcic zagrodowy
Nie rozumiem po co w saperze jest opcja "odrzuć", przecież saper jest za darmo i nic nie tracimy, a tylko możemy zyskać. Gdyby każdą próbę sapera trzeba było zdobyć np negocjacją lub walką to co innego.
 

Mark R

Wójt
Nie rozumiem po co w saperze jest opcja "odrzuć"

Ja też nie, zwłaszcza że odrzucenie którejś gry nie sprawia że pojawiają się inna gra z innymi towarami.
Więc ta opcja odrzucenia jest po prostu głupia.
Jakby po odrzuceniu mieć np. 3x opcję wylosowania innej gry z innymi surowcami to by to miało sens a tak, jest to całkowicie bez sensu.
 

Ibsipu

Szlachcic zagrodowy
Chyba to działa jak w Japonii u handlarza, że jak nie potrzebujesz tego surowca to musisz go odrzucić żebyś dostał nową propozycję nnastępnego dnia.
 

Arox

Baron
Ale jeśli zagrasz to się zmieniają, więc wracamy do punktu wyjścia. Jaki jest sens odrzucać grę, skoro podejścia są za darmo ?
Bo może nie potrzeba już tego towaru? Na cholerę mi więcej towaru "x" skoro już go nie potrzebuję? Po co mam wtedy grać? Wtedy można odrzucić i czekać na inny towar następnego dnia...
 

Mark R

Wójt
Na cholerę mi więcej towaru "x" skoro już go nie potrzebuję? Po co mam wtedy grać?
- Bo np. zawsze można dokupić kolejne rozszerzenie ?
- Gry przeprowadzić dla czystej rozrywki ?

Ale ok, rozumiem twój punkt widzenia, mimo iż uważam go za dziwny, tak jak opcja odrzucenia mini gry.
 
Do góry