Opis miasta - czas zmiany

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9827
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9827

Guest
Hej!

Taka sytuacja: Wbiłem komuś w Arkę na 5. miejsce sprawdzając przedtem w opisie miasta czy nie ma rezerwacji. Według opisu nie było. Więc wbiłem. Dwie godziny później gość się odezwał z rabanem, że stracił przez to 15 PR, bo miała być rezerwacja. W tym czasie zmienił też opis miasta, żeby pasowało do jego wersji.
Teraz pytanie: w jaki sposób można sprawdzić, o której godzinie, w który dzień ktoś zmienił opis swojego miasta?
Albo czy macie inny pomysł, jak udowodnić jego kłamstwo?
 

Mathieu

Wójt
Ex-Team
Niestety Gracze nie mają dostępu do informacji o czasie zmiany opisu miasta. Może warto spróbować się dogadać. :) Jeśli nie dojdziecie do porozumienia, niech Gracz, o którym mówisz, napiszę prośbę do Supportu o sprawdzenie, kto wykonał akcję szybciej.
 

DeletedUser19136

Guest
A co to za różnica czy miał opis czy nie miał opisu. Takie opisy miasta że np rezerwacja miejsc 1 do 3 w Arce, nie mają żadnego znaczenia dla suportu, jest to wymysł graczy i z regulaminem gry nie ma to nic wspólnego, tak samo jak ktoś wbije na 1,5 zamiast na 1,9 i zablokuje sobie miejscówkę w perle, A poza tym jak sam napisałeś stracił tylko 15 pr, jeśli robi wielkie Halo za taką ilość to widać bardzo mało jeszcze gra, niektórzy gracze tracą 400 czy 500 pr i co i nic taka grai tyle w temacie:)
Tak więc nie przejmuj się i graj dalej.
Mati janko napisanie do suportu nic nie pomoże ze względu na to że na takie sprawy suport nie ma żadnego wpływu i nie koliduje to z żadnym punktem regulaminu, a więc mogę być pewna że nawet palcem nie kiwną, bo mają ważniejsze sprawy, Zauważyłam że bardzo się angażujesz, co jest bardzo dobre, ale żebyś się szybko nie wypalił, czego ci nie życzę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19136

Guest
Ale ja jeszcze nie widziałam opisu miasta że 5 miejsce jest rezerwowane, 1 miejsce do 3 to tak, ale żeby mieć w opisie miasta że 5 miejsce rezerwacja to już przesada, tym bardziej że opisy nie są wiążące dla gracza, a przestrzeganie ich to tylko dobra wola wpłacającego.
 

DeletedUser16730

Guest
Ale ja jeszcze nie widziałam opisu miasta że 5 miejsce jest rezerwowane

To fakt, piątego miejsce nie musisz rezerwować bo zwyczajnie ustawiasz go wpłatami.

opisy nie są wiążące dla gracza, a przestrzeganie ich to tylko dobra wola wpłacającego.

Oczywiście, że nie są wiążące. Dlatego napisałem to co powyżej. Możesz zrobić na złość sąsiadowi tak jak atakiem, możesz stracić znajomego, możesz wylecieć z gildii. To tylko Twoje priorytety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry