[Perły Architektury] Opcja w Alkatraz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17027
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem opcji wyłączenia produkcji wojska w Alkatraz

  • Tak

    Głosy: 3 12,0%
  • Nie

    Głosy: 19 76,0%
  • Wstrzymuje sie od wypowiedzi

    Głosy: 3 12,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser17027

Guest
Witam wszyscy wiemy że wszyscy wbijają Alkatraz nie tylko z powodu produkcji wojska ale również zadowolenia.
Co w poźniej powoduje iż niektórzy nie walczący w GvG posiadają po kilka tysięcy wojska co powoduje lagi podczas ich przewijania.
Tu pomysł może wprowadzić opcję wyłączenia produkcji wojska ułatwiło by to kontrolę wojska :)
 

DeletedUser17027

Guest
może źle się wyraziłem nie buduje się dla zadowolenia ale czasami robi sie za duzo jednostek i to przeszkadza w grze
 

DeletedUser13672

Guest
Jeśli się pomylę to proszę o sprostowanie mnie. Jak mi wiadomo Alcatraz służy do produkcji łotrów hehe na tym polega cala zabawa żeby mieć jak najwięcej łotrów :), jestem na nie wojska nigdy za mało zawsze się przydaje czy to wyprawy czy prowincje
 

DeletedUser15181

Guest
A nie lepiej zoptymalizować okno wyboru wojska?, żeby pasek z wyborem wojska nie lagował. Trzeba usunąć skutek tej przyszyny niż myśleć co zrobić z przyczyną. O oknie wyboru wojska pisalem nie raz już support mógłby zgłosić to wyżej:)
 

DeletedUser17027

Guest
To odsuń od drogi i nie będzie produkował.

jak odsuniesz Alkatraz od drogi to bedziesz mial niezadowolonych ludzi w miescie wlasnie w tym cały problem :)

A nie lepiej zoptymalizować okno wyboru wojska?, żeby pasek z wyborem wojska nie lagował. Trzeba usunąć skutek tej przyszyny niż myśleć co zrobić z przyczyną. O oknie wyboru wojska pisalem nie raz już support mógłby zgłosić to wyżej:)
oczywiscie ze było by lepiej jak by zoptymalizowali pasek z wyborem wojska, ale po prostu ptrzesdtawilem kolejne mozliwe rozwiazanie problemu.
 

DeletedUser

Guest
Bardziej kretyńskiego pomysłu nie widziałem....
A widziałem wiele....
 

DeletedUser10716

Guest
problem jest taki, że trzeba zrobić coś z lagami na grze, to trzeba naprawić, a nie wprowadzać zmiany które to będą kompensować xDD to tak jak na polskich drogach xD koleiny, dziury, to się tego nie naprawia tylko stawia znaki xDD i załatwione, jeśli narzekasz na zbyt dużą ilość jednostek (o zgrozo) to jak wyżej... nie zbieraj :)
 

DeletedUser16837

Guest
Jak masz za dużo wojska to pousuwaj i po problemie. Nie będzie lagować 8>
 
Do góry