Opcja stałego zalogowania - u Was też szwankuje?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15777
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15777

Guest
Cały czas korzystam ze swojego prywatnego komputera, do którego nikt inny nie ma dostępu, więc wszędzie, gdzie się da (i jest to bezpieczne) - stosuję opcję stałego zalogowania.

Od dłuższego czasu, na FoE ta opcja to jakaś porażka - zarówno w grze, jak i na forum :/ Potrafi wylogować już po zamknięciu przeglądarki, nie mówiąc już o wyłączeniu komputera.

Z innymi stronami nie mam takiego problemu, np. taki Fejs - jestem stale zalogowana, dopóki nie wyczyszczę danych przeglądarki. A na FoE muszę się logować czasem i kilka razy dziennie :/
 

Solshine

Baron
Wyczyść raz i solidnie ciasteczka, cache etc, albo zresetuj profil w przeglądarce. Podobny do Twojego problem został naprawiony tym sposobem jakiś czas temu u mnie (dotyczył innych stron). FoE mam ciągle zalogowane bez problemu.
 

DeletedUser15777

Guest
@Solshine - czyściłam przeglądarkę do zera, zarówno z poziomu jej wewnętrznych ustawień, jak i też zewnętrznym programem.
Używam stałego zalogowania w wielu miejscach i NIGDZIE indziej nie pojawia się ten problem (poza oczywiście sytuacjami, kiedy skrypt danej strony sam narzuca ograniczenie czasowe stałego zalogowania do X dni)
 
Status
Zamknięty.
Do góry