Okno z opisem gracza i dodatkami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1727
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem takiego usprawnienia?

  • Jestem na TAK

    Głosy: 7 70,0%
  • Jestem na NIE

    Głosy: 3 30,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser1727

Guest
Witam

Wielu graczy w mojej gildii i nie tylko korzysta z opisu profilu jako informacji dla innych graczy jaki bonus (odrestaurowanie lub motywacja) i dla jakiego budynku im przydzielać. To się sprawdza tylko dla dolnego paska, ponieważ tylko wtedy widać opis gracza, jednak jeśli wejdzie się do miasta gracza poprzez odwiedź w Historii Wydarzeń takiego opisu nie ma. Mój pomysł jest następujący. Mianowicie chodzi mi o to, żeby po wejściu do czyjegoś miasta wyświetlało się okienko z avatarem danego gracza oraz opis jego profilu. Byłoby to spore ułatwienie w przydzielaniu bonusów, ale także w komunikacji, ponieważ można by dodać przycisk do wysłania wiadomości oraz przycisk dodania do znajomych, co pomogło by w zawieraniu nowych sojuszy.

Stworzyłem nawet przykładowy projekt jakby to miało wyglądać. Kliknij tutaj

Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2383

Guest
U mnie w gildii obok miasta wpisuję się kolejność Z/D/M (zadowolenie,domy,młotki,) i wiadomo co i jak.
Dlatego jestem na NIE !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1727

Guest
Fakt, że jest to też jakiś sposób, ale trochę kombinacyjny i tylko gracze twojej gildii wiedzą o co chodzi, a sąsiedzi już nie. Wydaję mi się, że to usprawnienie nie ingeruje za bardzo w grę, wypełnia tylko pustą przestrzeń, która i tak nie jest zagospodarowana, a może usprawnić parę rzeczy. To co podałem, to tylko moja propozycja, przyciski mogą oczywiście spełniać inne funkcje (choćby atak na gracza), może też być ich więcej, wszystko to można jeszcze doprecyzować, każdy może też podawać swoje propozycje w tym temacie. Pozdrawiam.
 

DeletedUser426

Guest
Nie mogłem doczytać sie głebszego sensu , dlatego myśle iż pomysł bez sensu xd
 

DeletedUser

Guest
ja jestem na tak, ponieważ denerwuje mnie notoryczne odrestaurowywanie pomników u mnie w mieście.
 

DeletedUser

Guest
No kolego pomysł dobry, myślę, że poprawiłoby to rozgrywkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry