Okno planów ze wsparcia perły

Czy uważasz że okno nagród powinno być zamykane tylko i wyłącznie poprzez kliknięcie w przycisk "ok"

  • Tak, dobry pomysł

    Głosy: 13 81,3%
  • Nie, to zupełnie zbędne

    Głosy: 3 18,8%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

Valhan

Wójt
Jest pewna rzecz która strasznie mnie irytuje. Nie wiem czy taki pomysł już był ale jeżeli ktoś już na to wpadł to po prostu będzie podwójny sygnał ku temu aby to zmienić.
Mianowicie, drażni mnie pojawiające się okno z planami, medalami i paczkami PR, które to wygraliśmy wspomagając swoimi PR czyjąś perełkę. I fakt, faktem nie drażni mnie to że się pojawia, tylko że pojawia się nagle i równie szybko znika gdy klikniemy gdziekolwiek.
W sumie jest to szczegół ale dla mnie jest to irytujące ;)

I teraz mój pomysł na naprawę tej drobnostki.
Generalnie idea jest taka aby to okno można było zamknąć (tylko i wyłącznie) poprzez kliknięcie w przycisk (ok/zamknij/ zatwierdź). W sumie to prosta zmiana, z racji tego że okno nie pojawia się zbyt często nie powinno to nikomu utrudniać życia, za to tym którzy lubią wiedzieć co, ile, gdzie, jak i od kogo ułatwi rekonesans :)
 

DeletedUser7795

Guest
Jestem na TAK.
Zdarzyło mi się wiele razy, że to okienko mi się zamknęło i nie zobaczyłem co otrzymałem.
 

DeletedUser14004

Guest
Według mnie lepiej, aby była opcja, czy okna nagród/planów itp. mają być zamykane tylko przez krzyżyk/OK, czy też przez kliknięcie poza nie. Jednym te okna przeszkadzają, inni wolą zobaczyć, co dostali.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Taką poprawkę miało też okienko z pojawiającym się planem perły podczas motywowania, też znikało nagle, bo automatycznie klikało się następną osobę. Oczywiście za.
 
Status
Zamknięty.
Do góry