Okienko wiadomości w trakcie ataku

  • Rozpoczynający wątek begonia1234
  • Data rozpoczęcia

Czy okienko jesteś za blokadą wyskakiwania okna z powiadomieniem?

  • Tak, jestem za.

    Głosy: 9 81,8%
  • Nie, bardzo lubię okienko wiadomości.

    Głosy: 2 18,2%
  • Nie, jestem graczem eko, niech Ci militarni nie mają tak lekko.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    11
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Szukałam ale może źle szukałam, bo nie znalazłam ;)
Najwyżej zaraz ktoś mnie poprawi :p

O tym, że okienko wiadomości wyskakuje prawie co jedną przeprowadzoną na naszym mieście akcję było już wielokrotnie.
Ale wyskakiwanie tegoż nieszczęsnego okienka podczas ataku to już zdecydowana przesada.
Kombinuję jak tu dorwać tych na obronie co mi się rozlecieli po całej planszy a tu BACH na samym środku wyskakuje powiadomienie, że ktoś mi coś tam i kompletnie mnie wytrąca z kontekstu ataku :haha:

Może całkiem zlikwidować wyskakiwanie powiadomienia podczas prowadzonych walk, co myślicie?
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Mi osobiście to tylko lekko denerwuje, mała zmiana. Jestem na tak, ale wątpię, by to szubko wprowadzili :) Lista małych zmian ? ;)
 

DeletedUser8996

Guest
Ja też jestem na tak ze wszystkimi pomysłami, które choć trochę przybliżą do braku wyskakiwania powiadomień co 5 sekund :)
 

DeletedUser

Guest
Ja sobie poradziłem ;)
Trzeba wejść na znaną stronę ze skryptami, odnaleźć taki skrypcik popupblock (w sekcji playonline), stworzyć mały pliczek wsadowy i aktywować w autostarcie. Gdy juz siedzi trzeba w rejestrze windowsa w sekcji HKCLSID znaleźć drzewko plików wykonywalnych dopisać do naszego skryptu komendę zgodną z wersją okienek i już możemy kontrolować wyskakujące okienka powiadomień na FoE ;)


joke
 

DeletedUser

Guest
Haha abebe wiedziałam, że się tu pojawisz ;)

Zaczęłam analizować co napisałeś - załamałam się a potem zauważyłam ten mały dopisek :p
 

HuanMing

Książę
Byłabym za. Też mnie drażni, choć już przywykłam i jak ta oaza spokoju wyłączam.

Begonio, piękna ankieta :D Nie mogłam się powstrzymać przed zaznaczeniem - "Nie, bardzo lubię okienko wiadomości". Mój wewnętrzny cynik mnie zmusił. Wybacz mu ;)
 

DeletedUser8

Guest
Był pomysł wyłączenia okienek w ogóle, ale rozumiem, że tutaj chodzi jedynie o ich ograniczenie - dodam to do listy pomniejszych propozycji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry