Okienko potwierdzające wybór świata

  • Rozpoczynający wątek jakubklem
  • Data rozpoczęcia

Czy się zgadzasz?


  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam ,nie raz się zdarzyło że ktoś chciał zalogować się np. na świecie dinegu a przez przypadek kliknął inny świat na którym nie chciał grać lub czekał aż się zresetuje.Moja propozycja to żeby przed kliknięciem na świat wyświetliło okienko z pytaniem czy chce wybrać ten świat i jeśli kliknie źle to pojawi się pytanie i będzie można anulować.Co wy na to ?
 

DeletedUser4259

Guest
to ja proponuję dodać jeszcze następne okienko po Twoim okienku - bo a nuż znowu źle klikniesz?
a potem następne okienko w którym potwierdzisz wybór dokonany w poprzednich okienkach

i na wszelki wypadek kolejne okienko, no bo wiesz... zawsze mogłeś znowu się pomylić (bo chyba saperem nie jesteś?)

wybór świata to nie guzik atomowy, że jego kliknięcie musi wymagać tylu potwierdzeń, więc wybacz, ale wg mnie pomysł do bani
 

DeletedUser4428

Guest
[sarkazm]Ja proponuję, żeby każdy świat potrzebował jakiegoś hasła. Nie trzeba by było mieć tyle potwierdzeń ;)[/sarkazm]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
Ja proponuję, żeby każdy świat potrzebował jakiegoś hasła. Nie trzeba by było mieć tyle potwierdzeń ;)

a każde hasło musiałoby składać się z co najmniej 24 znaków (w tym obowiązkowo małych i wielkich liter, cyfr i znaków specjalnych) i w żaden sposób nie przypominać hasła z innego świata :haha:


===
edit:
widzę, że nie wszyscy zrozumieli, więc podpowiem - tekst powyżej należy wziąć w znaczniki zaproponowane niedawano przez MadameCommando (te znaczniki to [SARKAM] [/SARKAZM])
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
To chyba jeszcze gorzej. Bo jakby hasła zapomniał do danego świata to byłby wkurzony że nie może się zalogować a tak tylko guzik wciska.
 

DeletedUser7261

Guest
Beznadziejny pomysł. Nawet jak się pomylisz (co chyba nie zdarza się za każdym razem?) to wyjście ze świata i zalogowanie się na innym nie jest jakimś strasznym zadaniem. Zatem nie.
 

DeletedUser

Guest
AAAAAAAAA........ Bo to chodzi o logowanie się, a nie rejestrację :o W takim razie jestem na nie.
Jeśli by chodziło o rejestrację to na tak :)
 

Mikekun

Książę
siemanko

Sądzę że pomysł formalnie został skremowany przez graczy i temacik może trafić do śmieci.

pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser8507

Guest
Jak czytam te wypowiedzi to faktycznie, to okienko bardziej by irytowało itp. Popieram reszte wypowiedzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hikari36

Polonista
Polonista
Popieram wypowiedzi poprzedników.
Robić okienka potwierdzające do wszystkiego? To ma pomagać czy irytować Graczy?
Zresztą, jak wybierzesz zły świat, to i na nim możesz od razu coś zrobić, nastawić, zebrać, splądrować...
 

DeletedUser13227

Guest
A ja dla odmiany jestem ZA takim pomysłem. Wkurzyłam się dziś jak przez pomyłkę kliknęłam "zagraj na nie odkrytym świecie". Nie podoba mi się to, że niewielkie omsknięcie myszka ma takie skutki. Przed pierwszym zalogowaniem do nowego świata powinien pojawiać się komunikat, czy aby na pewno chce się rozpoczać przygodę od nowa. Nie potrzebny mi do szczęścia kolejny, w tym wypadku totalnie zbędny, przycisk logowania.
 

DeletedUser4259

Guest
A ja dla odmiany jestem ZA takim pomysłem. Wkurzyłam się dziś jak przez pomyłkę kliknęłam "zagraj na nie odkrytym świecie". Nie podoba mi się to, że niewielkie omsknięcie myszka ma takie skutki. Przed pierwszym zalogowaniem do nowego świata powinien pojawiać się komunikat, czy aby na pewno chce się rozpoczać przygodę od nowa. Nie potrzebny mi do szczęścia kolejny, w tym wypadku totalnie zbędny, przycisk logowania.

napisz do supportu i z powrotem "zamkną" Ci ten świat - żaden problem
 

DeletedUser8

Guest
Zamykam to siedlisko spamu rozwijające się na skopanym i spopielonym temacie :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry