Ograniczenie poziomów pereł do poziomu 50.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15092

Guest
A arka przepraszam to nie Zus? obecnie musze zainwestowac 2000pr zeby zdobyc 1%! przestanmy ustalac za developerów jakie bonusy maja miec perły bo skonczy sie na prostestach zeby ograniczyć CHF ktore tez jest w pewnym sensie perpetum moblie , ale ktos zadał sobie trud zbey to wybudowac na wszystkich swiatach i miec kozysci dlatego nie ograniczajmy bonusów bo gra zrobi mega nudna.

Arka to byłby idealny ZUS :D
Wpłacasz ileś, dostajesz więcej
 

DeletedUser6174

Guest
A arka przepraszam to nie Zus? obecnie musze zainwestowac 2000pr zeby zdobyc 1%! przestanmy ustalac za developerów jakie bonusy maja miec perły bo skonczy sie na prostestach zeby ograniczyć CHF ktore tez jest w pewnym sensie perpetum moblie , ale ktos zadał sobie trud zbey to wybudowac na wszystkich swiatach i miec kozysci dlatego nie ograniczajmy bonusów bo gra zrobi mega nudna.
Czytając Twoje posty mam wrażenie że jesteś w bardzo młodym wieku i nie bardzo jeszcze potrafisz kalkulować.

Ten 1% to przy nagrodzie rzędu 500PR zysk 5PR, czyli pięciokrotnie więcej niż daje Rakieta, a przy wysokich poziomach nagrody przekraczają już 1000PR, do tego dochodzą jeszcze dodatkowe medale.
Pamiętaj też że dzięki Arce możesz zarobić po 500PR na kilku perłach w ciągu dnia, a Canaveral to tylko i wyłącznie 1PR/24h na lvl.
Widzisz już różnice między Arką a Canaveral? 1% z Arki może dać 10 razy więcej PR niż 1PR z Canaveral.

Co do twojego wywodu na temat Szato nawet się nie nie będę rozwodził, bo jeśli myślisz że za dodatkowe diamenty będziesz wbijał kolejne poziomy pereł jeden za drugom (przy cenie 1PR za 50 diamentów) to na prawdę nie mamy o czym dyskutować. Poza tym pamiętaj że diamenty może sobie kupić każdy, kolejnego lvlu perły za pieniążki już sobie nie kupimy ;)
 

DeletedUser14806

Guest
Każda perła daje okreslone bonusy Zygmunt:) nie mozna zabijac bonusów w jednej perle a w innej zostawić pomimo tego ze CHF daje proporcjonalnie wieksze kozysci niz ARKa , wiek mój niema nic do sprawy ..jesli mamy być sprawiedliwi to utnijmy mozliwość zdobywania diamentów z pereł CHF na wszystkich swiatach do jednego woreczka bo to jest niesprawiedliwe wobec tych co kupują za kase diamenty.
Kolejna sprawa co tak naprawde przeszkadza innym graczą ze ktoś ma arke na wysokim lv? Traca coś na tym ze inni buduja sobie arke ?
A może to zwykła zazdrość? Naprawde nie było tu zadnego sensownego argumentu który nie był by podszyty zazdroscią.

ps przepraszam Zbigniew ze uzyłem zwrotu Zygmunt;) tak jakos mi sie z chajzerem skojarzył
 
Status
Zamknięty.
Do góry