Ograniczenie poziomów pereł do poziomu 50.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7795
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7795

Guest
Witam,
postuluję ograniczenie poziomów pereł do poziomu 50.

Powód? >> Za duże korzyści.

* Arka na poziomie 78 będzie zwiększać nagrody za udział w rozbudowe pereł o 100%. Uważam, że 50% w zupełności wystarczy.
* Alcatraz dostarcza zdecydowanie za dużo jednostek.
* Za dużo zadowolenia, monet, ludności i zaopatrzenia z pereł.

* Czekam na lincz od niezadowolonych graczy :p

> Nie mogłem dodać ankiety. Proszę moderatora o dodanie jej.

pozdrawiam
Mateusz
 

DeletedUser15092

Guest
Nie wydaje mi się, żeby osoby, które inwestowały w perły były zadowolone, gdy nagle perła im 70-levelowa spada do 50. poziomu, w końcu to parę tysięcy PR-ów, można by je wydać na ponad 10 technologii.
 

DeletedUser7795

Guest
Nie wydaje mi się, żeby osoby, które inwestowały w perły były zadowolone, gdy nagle perła im 70-levelowa spada do 50. poziomu, w końcu to parę tysięcy PR-ów, można by je wydać na ponad 10 technologii.

Wiem, że te osoby byłyby nieźle wkurzone ale 100% bonus z Arki jest lekką przesadą.

Przypuśćmy, że zainwestowałem u kogoś 1.000 PR w perłę.
Zająłem 1. miejsce i zwrot 800 PR podwoił się dzięki Arce. Wydałem 1.000 PR a zyskałem 1.600 PR.
Taki zysk jes według mnie za duży. Zwiększenie nagród o 50% w zupełności wystarczy.

> Do tego dochodzi jeszcze ciągła wymiana PR między graczami i niewyobrażalnie duży zysk PR.
Jaki byłby sens posiadania pereł, które dostarczają PR gdy mielibyśmy Arkę, która zwiększa nagrody za udział w rozbudowie pereł o 100% ? :?

Gdzie zmierza Forge of Empires, które jakiś czas temu dawało frajdę z gry ?!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15092

Guest
Zgodzę się że Arka jest przesadzona i nieprzemyślana. Ale mimo wszystko jestem na nie, bo nie chce krzywdzić tych, którzy się nad perłą namęczyli i pewnie inwestowali bo byli świadomi, że właśnie będą tak na niej zarabiać, tym bardziej że niektórzy prawdopodobnie wydali na to diamenty (albo mają mega uprzejmych sąsiadów, że ledwie miesiąc minął, a tu już 50 level)
No cóż, może na nowym serwerze się na to zgodze :)
 

DeletedUser7795

Guest
Bez_tytu_u.jpg



Screen ze świata Fel Dranghyr. Patrzcie na poziom tej Arki. Jej bonus wynosi już 79%. Na poziomie 79 będzie 100%.
Jakiś tydzień temu był 48 poziom tej Arki.
Gracz ten napisał mi na PW, że jeden poziom jego Arki jest budowany przez 1 dzień!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14685

Guest
Zgodze sie z Wami, ze Arka jest troche przesadzona, tylko problem jest z graczami, ktorzy maja juz Arke na 50+ lvl, poniewaz bezsensowne bedzie nagle cofniecie ich poziomu do 50, nie tylko z Arka, ale rowniez z Alcatraz :)

Podam przyklad szybkiego zarobku z Arki na bonusie 100%:
Zalozmy, ze 2 graczy ma juz Arke na tym poziomie i wymieniaja sie miedzy soba
Zwrot na tym poziomie za 1 msce to zalozmy 1 300 PR, a na rozbudowe lvl potrzeba 4 500 PR
Przy stanie 1 000/4 500 gracz A wrzuca graczowi B w Arke 2 000 PR, i zalozmy, ze zablokuje innych graczy. Ze zwrotu otrzyma 1 300 PR +100% = 2 600 PR, a 2 600 PR - 2 000 Pr = 600 PR - Czyli ma 600 PR zarobku
Jesli gracz A i gracz B beda na kazdym poziomie wykonywac czynnosc opisana powyzej moga niezle i szybko zarabiac ogromne ilosci PR :)
 

DeletedUser14757

Guest
Nikt nikomu nie broni podnieść sobie Arki do takiego poziomu. Wtedy wystarczy znaleźć sobie osoby, które będą budowały kolejne poziomy. Widziałem, że nie ma problemu z takimi osobami (są to nawet osoby bez Arki).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Ehhh

ARKA jest przemyślana! Ma ona pobudzić i opłacić budowę pereł plus 10 lvl. Alki są już powyżej 100 lvl i ktoś musi je budować dalej i budować inne perły, rozwijać się i grać dalej. A że sa osoby co to robią szybciej, no to sorry reszta doskoczy do tej arki za 2 lata.
 

DeletedUser14806

Guest
Bonus 100% z arki jest przesadzony? to co powiecie o bonusach z CHF 300-400% jest norma , niektorzy maja to na wszystkich swiatach i zarabiaja w ten sposób diamenty , nie uwazacie to ze to jest dopiero przesada? Dlaczego nikt nie krzyczy zeby to ograniczyc...bo to jest ok , daje diamenty zarobic z zadań i wogole fajnie , 5% co lv! to dopiero przegięcie.
 

DeletedUser14806

Guest
Arka daje bonusy na jednym swiecie , CHF pomaga zdobyc diamenty ze wszystkich swiatów jak ktos ma do jednego woreczka , wiec zanim zaczniemy krytykowac bonusy jakiejs pełry to moze zacznijmy od CHF , a to ze arki sie szybko budują to bardzo dobrze , bo gra jest tak monotonna ze prędzej ktoś emerytury by doczekał niz perłe na lv 100+ wybudował
 

bartekmod

Książę
Ja często wyszukuję perły, gdzie Gracz sam sobie inwestuje, lub inwestuje mu jedna osoba (zapewne z wymiany) i wrzucając np 80 PR zaklepuje miejsce z nagrodą 100 PR + coś jeszcze z Arki, więc na każdej takiej transakcji zarabiam PR

mój wniosek:
postulujcie zablokowanie możliwości wspierania Perły kiedy nagroda przewyższa wkład - wtedy sorry amigo, ale sam zacząłeś sam musisz dokończyć wydając więcej PR, żeby nikt na tym nie zarobił przypadkiem

a i zapewne nie pomyśleliście co będzie z Graczem, który wszystkie Perły wymaksuje na 50 lvl mając skończone drzewko technologii... pozostanie mu pushowanie Pereł innych Graczy bez jakiejkolwiek wymiany... namawiasz do łamania regulaminu gry, nieładnie
 

DeletedUser6174

Guest
Arka to perpetuum mobile do budowy pereł, gdzie dostajemy więcej niż dajemy i całymi dniami będziemy mogli podbijać poziomy pereł w nieskończoność. Moim zdaniem to jest już porażka zasługująca na miano końca gry Forge of Empires. Chyba niedługo przyjdzie czas aby podziękować za wspólną grę i odinstalować aplikacje ze smartfona.

Co do pomysłu jestem przeciw limitowi poziomów, za to Inno powinno postąpić tak jak zapowiadało na samym początku i wraz z kolejnymi lvlami pereł coraz bardziej zmniejszać bonus jaki daje perła, np. od 50lvlu Alka daje już nie 1 jednostkę na poziom, ale 1 jednostkę na 3 poziomy (i wraz z kolejnymi poziomami bonus coraz bardziej się zmniejsza)
 

DeletedUser14806

Guest
Zgadzam sie ograniczmy wszystko i wszystkich a najlepiej zabierzmy graczą perły! Co maja miec wiecej bonusów niz ja? Skandal;)
 

DeletedUser14352

Guest
Jeszcze troche i arkowcy beda wszystkim budowac perly od 1lv do iles tam bo i tak nie beda stratni
 

DeletedUser15092

Guest
CHF moim zdaniem przesadzona nie jest. To po prostu jeden z nielicznych sposobów pozwalających na dorównanie kupującym diamenty.
 

DeletedUser7795

Guest
Zgadzam sie ograniczmy wszystko i wszystkich a najlepiej zabierzmy graczą perły! Co maja miec wiecej bonusów niz ja? Skandal;)

Twierdzisz, że z Arką jest wszystko w porządku?
Mam nadzieję, że żartujesz.

EDIT:
Proponuję zmienić wzrost w Arce.
Obecnie jest 1% na każdy poziom. Niech będzie 1% co 5 poziomów.
Tak samo w Przylądku Canaveral. Z każdym kolejnym poziomem jest +1 PR więcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10408

Guest
Tylko że Przylądku Canaveral poza tym 1 pr nic nie daje
 

DeletedUser7795

Guest
Sam mam Arkę na dwóch światach na których gram: A i D.
Chciałbym mieć 100% bonus z Arki ale to byłoby po prostu chore.

Zarobki wynoszące 100 PR to dla mnie dużo, nie mówiąc o 800 PR.
 

DeletedUser10408

Guest
arka na 10lvl nie 30 a 15%
później
na 11lev 15% towar do góry
na 12lev 16% towar tak jak był
na 13lev 16% towar do góry
 

DeletedUser7795

Guest
Arka to perpetuum mobile do budowy pereł, gdzie dostajemy więcej niż dajemy i całymi dniami będziemy mogli podbijać poziomy pereł w nieskończoność. Moim zdaniem to jest już porażka zasługująca na miano końca gry Forge of Empires. Chyba niedługo przyjdzie czas aby podziękować za wspólną grę i odinstalować aplikacje ze smartfona.

Co do pomysłu jestem przeciw limitowi poziomów, za to Inno powinno postąpić tak jak zapowiadało na samym początku i wraz z kolejnymi lvlami pereł coraz bardziej zmniejszać bonus jaki daje perła, np. od 50lvlu Alka daje już nie 1 jednostkę na poziom, ale 1 jednostkę na 3 poziomy (i wraz z kolejnymi poziomami bonus coraz bardziej się zmniejsza)

Ja już zastanawiam się nad zakończeniem przygody z FoE.
Ta gra została stworzona tylko w celu zarobku.
 

DeletedUser6174

Guest
Tak samo w Przylądku Canaveral. Z każdym kolejnym poziomem jest +1 PR więcej.

Jeśli chodzi o Canaveral to nie rozumiem czemu ludzie inwestują weń punkty, przecież to jest ZUS w czystej postaci. Ktoś wrzuca w niego 2000PR po to aby dostawać 1PR dziennie więcej. Przecież ten 1 PR zacznie nam się zwracać dopiero po 2000 dniach czyli po ponad 5 latach.
Oczywiście miałoby to sens gdyby ktoś wrzucał nam PR bezinteresownie, ale punktów z wymiany mi by było szkoda, tym bardziej że są lepsze bonusy do podbijania.
 

DeletedUser14806

Guest
A arka przepraszam to nie Zus? obecnie musze zainwestowac 2000pr zeby zdobyc 1%! przestanmy ustalac za developerów jakie bonusy maja miec perły bo skonczy sie na prostestach zeby ograniczyć CHF ktore tez jest w pewnym sensie perpetum moblie , ale ktos zadał sobie trud zbey to wybudowac na wszystkich swiatach i miec kozysci dlatego nie ograniczajmy bonusów bo gra zrobi mega nudna.
 

DeletedUser7795

Guest
@rotszild - FoE już niedługo będzie nudne właśnie dlatego, że dzięki Arce będzie bardzo duży zarobek PR.
 
Status
Zamknięty.
Do góry